Як заправити спліт-систему.

Щоб кондиціонер протягом довгого часу дарував освіжаючу прохолоду спекотним літом і ніжне тепло холодної восени, його необхідно підтримувати в працездатному стані, а це значить, що потрібно вчасно проводити заправку спліт-системи фреоном.
Вам знадобиться
  • - вакуумний насос;
  • - холодоагент;
  • - діагностичне обладнання.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що кондиціонер потребує дозаправки. Як правило, фахівці рекомендують подібного роду заходи проводити з періодичність один раз у півтора-два роки за умови, що монтаж кондиціонера був здійснений професійно, а його експлуатація здійснюється відповідно до існуючих норм і стандартів. Якщо в ході монтажу були допущені навіть незначні помилки, то дозаправка кондиціонера може вимагатися набагато частіше.
2
За допомогою вакуумного насоса видаліть вологу з спліт-системи. Потім перевірте герметичність системи, адже період роботи кондиціонера без дозаправки безпосередньо залежить від герметичності спліт-системи.
3
Виконайте дозаправку спліт-системи кондиціонера, використовуючи сертифікований високоякісний холодоагент. Якщо знехтувати якісними показниками холодоагенту, то це може стати причиною передчасного виходу з ладу компресора, ремонт якого стоїть чимало коштів.
4
Дозаправку виконуйте в будь-який час року, тобто, як влітку, так і взимку. Для виконання дозаправки не потрібно здійснювати демонтаж кліматичної системи: на зовнішньому блоці спліт-системи є спеціальні отвори, призначені для діагностики спліт-системи та дозаправки кліматичного обладнання холодоагентом.
5
Після дозаправки протестуйте працездатність кондиціонера і поспостерігайте, чи не обмерзають Чи крани кондиціонера (це є знаком того, що недостатня кількість холодоагенту було введено в спліт-систему).
Зверніть увагу
Якщо не впевнені, що впораєтеся з заправкою спліт-системи своїми силами, довірте виконання даної операції фахівцям з багаторічним досвідом.
Корисна порада
Для дозаправки спліт-систем фахівці рекомендують використовувати холодоагенти R-410a, R-22 і R-134a.