Як подвоїти дохід.

Ви хочете подвоїти дохід за короткий термін, ставши фінансово незалежною особистістю? В даний час психологами і бізнесменами розроблено чимало методик щодо збільшення заробітку, слідую яким, ви можете швидко прийти до поставленої мети і досягти успіху.
Інструкція
1
Замислюючись, як подвоїти дохід, завжди відштовхуються від реальної грошової суми, при цьому потрібно, щонайменше, почати працювати і заробляти, а не чекати, поки такі бажані гроші самі собою потечуть до вас у руки. Що ж рекомендується робити, щоб істотно поліпшити власне життя і подбати про майбутнє? По-перше, почніть свій власний бізнес, пускай навіть зовсім невеликий, пов'язаний з продажами і не вимагає істотних фінансових витрат.
2
По-друге, обов'язково повірте в можливість зростання, інакше у вас просто нічого не вийде. Пам'ятайте, що «подібне завжди притягуємо подібне», так і думки про гроші, в кінцевому рахунку, притягують гроші. Врахуйте, що будь-які методи збільшення доходу передбачають, що людина почне діяти, брати ініціативу у власні руки, робити набагато більше, ніж він прагне виконувати зараз. Для досягнення успіху головне - збільшити свої можливості і значно розширити спектр діяльності.
3
Спочатку поставте перед собою завдання подвоєння, а потім вирішуйте її за чітко наміченим планом, а після її здійснення відразу ж намічайте собі потрібну ціль, а потім рухайтеся далі в заздалегідь спланованому напрямку. Щоб подвоїти дохід, поставте перед собою реальні терміни на виконання задуманого, наприклад, місяць, а потім приступайте до створення свого роду бізнес-плану та виробленні креативних рішень. Обов'язково складіть список змін, які просто необхідно внести в свою діяльність, щоб рухатися далі до перемоги.
4
При цьому прорахуйте можливий відсоток збільшення доходу від кожного креативного зміни, нехай навіть це буде 5%, 10%, 15% - в сумі дохід повинен збільшитися вдвічі, а просте рішення знайти досить складно. Носіть з собою невеликий блокнот і вносите в нього абсолютно кожну ідею, яка прийшла до вас в голову, нехай навіть зовсім нереалістичну. Навпаки записів з ідеями потрібно помітити, які витрати потрібні для її втілення - нульові, малі або значні.
5
Після генерації ідей здійсните їх відбір, а потім - і впровадження, тільки вибирайте методи збільшення доходу, які при несуттєвих затратах дають непоганий результат. Всі дії повинні направлятися або на підвищення продуктивності, або на збільшення обороту, так як підвищення рентабельності і можливе зниження собівартості не можуть дати відчутні результати. Прагнете збільшити кількість ваших клієнтів, зробити їх постійними, а також по можливості укрупнити обсяг кожної закупівлі.