Як видалити історію в скайпі.

Іноді у користувачів виникає необхідність у видаленні історії повідомлень. Причина дуже банальна - історія переписки повинна залишитися в таємниці. В той час, як деякі програми передбачають стирання повідомлень декількома способами, в Скайпі видалити історію листування можна тільки одним.
Вам знадобиться
  • Встановлена на комп'ютері програма Skype
Інструкція
1
В першу чергу, вам необхідно відкрити меню «Інструменти» в запущеній програмі. Перед вами з'явиться список, що випадає категорій, кожна з яких відноситься до певної дії. Серед усіх цих категорій вам знадобиться тільки одна - "Налаштування". Після того, як ви відкриєте пункт "Налаштування", вам стане доступним нове вікно, де можна змінювати основні робочі параметри програми. Тут вам необхідно переключитися на вкладку «Безпека». Як тільки дана вкладка буде відкрита, зверніть увагу на що з'явилося під нею меню "Налаштування безпеки» і «Заблоковані користувачі». Вам потрібно зайти в розділ «Налаштування безпеки».
2
Відкривши даний розділ, зверніть увагу на що з'явився в меню правий блок. Натиснувши на кнопку «Очистити історію», ви повністю видаліть тим самим архів повідомлень. Також в число видалених файлів увійдуть всі дзвінки, SMS повідомлення, а також повідомлення чатів. Дана дія зажадає від вас підтвердження. Після виконання подібної процедури про вашу листуванні не впізнає ніхто, за винятком вашого співрозмовника.
3
Також ви можете спочатку налаштувати програму таким чином, щоб вона не зберігала історії вашої переписки. Для цього вам необхідно зайти в «Налаштування безпеки» і на вкладці «Зберігати історію», задати параметр «Не зберігати». Після цього застосуйте параметри, натиснувши на кнопку «Зберегти». Тепер, кожного разу, виходячи з листування, історія ваших повідомлень буде віддалятися автоматично.