Як прибрати попелястий відтінок волосся. Як зафарбувати попелястий колір волосся.

Практично кожна дівчина хоча б раз в житті експериментувала зі своїм кольором волосся. Дівчата міняють відтінки волосся, роблять мелірування, знебарвлення, фарбуються різними тониками. Однак іноді результат не виправдовує очікування, і в підсумку ви отримуєте зовсім не той колір, про який мріяли. В такому випадку, перше, що спадає вам на думку: як позбутися від отриманого відтінку? Рецептів багато, для кожного відтінку - свій. Але більшість проблем виникає у дівчат, які мають світлі відтінки волосся, оскільки різні кольори можуть давати несподівані відтінки на таких волоссі.
Інструкція
1
Враховуйте, що крім відтінку перед фарбуванням також необхідно аналізувати стан волосся. Наприклад, влітку яскраве сонце і морська вода згубно діють на світле волосся, в результаті чого вони вбирають фарбувальний пігмент, немов губка. У зв'язку з цим у вас може вийти небажаний попелястий відтінок, від якого потрібно ізбавіться.В зв'язку з цим же станом волосся, вони не будуть довго тримати даний пігмент. Тому просто вимийте волосся кілька разів хорошим шампунем для глибокого очищення волосся, і він піде сам. Також робіть різні зволожуючі і живильні маски: вони відмінно вибивають колір з пошкодженого волосся.
2
Якщо ж для забарвлення ви використовували тонуючі засоби, прикладіть більше зусиль і терпіння: чекати до того, як відтінок зникне, доведеться набагато довше. Найкраще у такій ситуації звернутися до професіонала: не мучте свої волосся, приділіть їм більше уваги і не використовуйте неперевірені склади для фарбування в домашніх умовах.
3
Відтінки кольору волосся можна зрівняти з допомогою різних фарб сусідніх відтінків. Використовуйте, наприклад, м'які блондірующіе креми, які злегка вирівняють відтінок в разі, якщо вас хвилює нерівномірність попелястого відтінку по довжині волосся. Після цього тонуйте волосся в потрібний колір підлозі перманентної фарбою - ефект не змусить себе чекати.
4
Також спробуйте попрацювати над відтінком фарбами із серії супер-блонд, які переб'ють попелястий колір і зроблять загальний тон трохи рівніше. Знову ж, звертайте увагу на склад фарби: не економте на волоссі, інакше в майбутньому вже не буде на чому економити.
5
Ще один вихід - знебарвлення. Однак вибирайте цей варіант тільки тоді, коли ви впевнені, що інші не спрацюють. Знебарвлення негативно впливає на волосся, тому обов'язково після процедури регулярно робіть різні лікувальні маски і застосовуйте шампуні для пошкодженого волосся, щоб відновити їх природний баланс.
Поступово білі речі набувають сірий відтінок, яка не відпирається використовуваним порошком. Іноді проблема криється в якості води, а іноді в самому миючому засобі для білизни. У будь-якому випадку її необхідно вирішувати і прибирати сірий відтінок з одягу.
Вам знадобиться
  • - порошок;
  • - кисневий відбілювач;
  • - перекис водню;
  • - сіль;
  • - сода.
Інструкція
1
Найпростіше змінити порошок. Придбайте будь-який засіб для прання білих речей, найчастіше воно містить оптичний відбілювач, який і усуває сірий відтінок. Віддайте перевагу при виборі відомим торговим маркам. Звичайно, хороший порошок має високу вартість, але це пов'язано з тим, що в його складі містяться всі необхідні компоненти, які сприяють бездоганному результату.
2
Якщо міняти улюблений порошок вам не хочеться, просто додавайте при пранні кисневий відбілювач. Не використовуйте засоби з вмістом хлору, вони надають жовтий відтінок матеріалу. Поступово ваші речі засяють колишньої білизною, як і було раніше. Але строго дотримуйтеся дозування, інакше ви просто зіпсуєте одяг, так як високі дозу відбілювача руйнують структуру тканини. Будьте особливо уважні, якщо ви хочете відбілити делікатні тканини, адже їх можна прати тільки м'яким миючим засобом.
3
Додавайте при кожному пранні білизни в барабан машинки 1 столову ложку соди і 1 столову ложку солі. Сірий відтінок поступово відіпрати. Ці речовини не псують навіть найделікатніші тканини, так як не містять їдких речовин. Відбілювання відбувається за рахунок пом'якшення води содою і посилення дії порошку сіллю.
4
Бавовняні речі можете прокип'ятити. Налийте близько 7 літрів води в емальованому відро або глибокий таз, додайте 220 г порошку і 20 г кисневого відбілювача. Кип'ятіть білизна на повільному вогні близько 20-60 хвилин, в залежності від ступеня забруднення. Але даний спосіб може викликати усадку речей на кілька розмірів, так що будьте обережні.
5
Налийте в таз теплої води і додайте 100 мл перекису водню. Замочіть речі на 10-24 годин. Потім просто виперіть з використанням звичного порошку. Перекис має легкий відбілюючий ефект і здатна видалити сірий відтінок з одягу.