Як дізнатися версію IE. Як дізнатися Яка версія internet explorer.

Internet Explorer є найпоширенішим браузером в Світі на сьогоднішній день. Перша версія веб-оглядача, часто званого скорочено IE, була випущена компанією Microsoft в 1995 році. В даний момент існує 9 версій браузера.
Інструкція
1
Дізнатися номер редакції (від 1 до 9), а також повний номер версії браузера, інакше кажучи, його збірки, можна через вбудоване засіб довідки «Про програму» .В різних версіях програми Microsoft Internet Explorer файл «Про програму» знаходиться в каталогах і меню, які називаються по-разному.Так, в версіях Internet Explorer 6 і Internet Explorer 7, досить запустити браузер і в верхньому меню вибрати крайній правий пункт, зазвичай він називається «Довідка» або «Допомога». Клікніть на пункт лівою кнопкою миші один раз і в контекстному меню виберіть «Про програму». Перед вами виникне невелике вікно, в якому буде написаний детальний номер зборки інтернет-браузера, начебто 9.0.8112.16421, а також битность веб-оглядача: 32 біта або 64 біта (32/64 bit edition). Щоб закрити вікно з інформацією про браузер, просто натисніть кнопку "OK" або "Закрити".
2
Якщо в браузері взагалі відсутній меню, але маються іконки в правому верхньому куті, в вигляді будиночка, зірки і шестерінки - версія вашого Internet Explorer - 9. Для того, щоб дізнатися повний номер зборки, натисніть лівою кнопкою миші на шестірню і в контекстному меню виберіть заключний пункт - «Про програму». На екрані з'явиться аналогічне меню, що і в минулих версіях браузера від компанії Microsoft.
3
Існує й альтернативний спосіб перегляду версії браузера. Дізнатися повний варіант редакції браузера Internet Explorer можна ввівши текст "iexplore.exe" (без лапок) в рядок пошуку в панелі меню «Пуск». В пуску з'явиться результат пошуку "iexplore" в категорії «Програми» .Щелкніте правою кнопкою по з'явився результату і виберіть в контекстному меню пункт «Властивості». У вікні, властивостей перейдіть на вкладку «Докладно». В графі «Версія продукту» буде вказана версія встановленого на ваш комп'ютер браузера Internet Explorer.