Як створити поштовий ящик на Рамблер.

Робота в інтернеті, реєстрація в соціальних мережах, на сайтах музики і фільмів, на різних форумах неможлива без наявності поштової скриньки. Ящик, який ви збираєтеся завести повинен бути: • містким; • надійним; • зручним у використанні; • володіти хорошим захистом від злому і спама.Всем цим вимогам задовольняє поштовий ящик від Рамблера. Реєстрація безкоштовна і не займає багато часу.
Інструкція
1
Заведіть почту.Перейдіте на newmail.rambler.ru. У лівому верхньому куті є віконце входу в пошту. Натисніть на зелену кнопку «+ завести пошту на рамблере». Відкриється вкладка «Реєстрація нового імені». Реєстрація розбита на кілька частин (блоків).
2
Назвіться, пожалуйста.В невеликому віконці вкажіть ваше ім'я, прізвище (напишіть реальні дані або придумайте псевдонім), дату народження і поставте галочку, що ви згодні отримувати від Рамблера новини. Дані не передаються третім особам, вся зазначена вами інформація захищена.
3
Виберіть адресу електронної почти.Прідумайте унікальне ім'я для нового поштового ящика. Це можуть бути цифри, букви латинського алфавіту, а також тире або підкреслення. Логін повинен бути вільним, містити не менше 3-х символів і не більше 32. Далі в тому ж блоці придумайте пароль. Використовуйте також латинські букви, знаки! ^ @ + $ &% * -) (Або цифри. Не робіть занадто короткий і простий пароль, що не спокушайте зловмисників. Вимоги до паролю: не коротші 6 символів, не повинен збігатися з ім'ям ящика. Підтвердіть його і переходите до наступного блоку.Еслі раптом забудете пароль ... Тут вам пропонують задати контрольне запитання (можна вибрати з наданого списку або задати своє) і написати на нього відповідь. Нижче радять вказати адресу додаткової електронної пошти, тому що на цю адресу вам вишлють забутий пароль.
4
Захист від автоматичних регістрацій.Введіте вказаний на картинці код і натисніть «Зареєструватися». Натискаючи кнопку реєстрації, ви автоматично приймаєте угоду користувача. Перейдіть по посиланню і прочитайте його. Зачекайте кілька секунд.Регістрація успішно завершена! Вас вітають з реєстрацією! Ви побачите ваші дані. Натисніть на синю посилання «Перейти в рамблер пошту». Користуйтеся новим особистою поштовою скринькою!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pe-9CmZPDY4