Як зібрати теплицю.

Досить суворий клімат середньої смуги Росії не сприяє підвищенню врожайності овочів і зелені. Будівництво теплиці здатне істотно допомогти у вирішенні цієї проблеми. Останнім часом, серед дачників отримали велике поширення теплиці з полікарбонату. Цей матеріал практично ідеально підходить для зведення подібних споруд. До того ж, зробити таку теплиць цілком можливо своїм руками, тим самим істотно зменшивши матеріальні витрати.
Вам знадобиться
  • - оцинкований металевий профіль;
  • - електричний лобзик;
  • - електродриль;
  • - саморізи;
  • - полікарбонат
Інструкція
1
Оберіть вид фундаментаСтроітельство дерев'яного фундаменту є, мабуть, найбільш економічним. Зводиться дерев'яний фундамент з бруса з розмірами 100х100. Готовий фундамент необхідно покрити шаром гідроізоляції. Термін служби даного фундаменту - не більше 5 лет.Возведеніе стрічкового фундаменту зажадає значних зусиль і тимчасових витрат. Однак, термін служби і якість фундаменту при цьому будуть максимальними. До того ж, він зможе надійно захистити рослини від непрошених «гостей» - кротів. Для теплиці досить звести фундамент глибиною 50 і шириною 20 см. Фундамент з ФБС блоків розміром 20х40х20 обійдеться, безумовно, дорожче, ніж дерев'яний. Водночас, його якість лише трохи поступається стрічковому фундаменті. Цей вид фундаменту для теплиці є, мабуть, самим оптимальні. Хоча, звичайно, вибір фундаменту залежить від ваших уподобань і фінансових можливостей.
2
Побудуйте каркасКаркас теплиці рекомендується робити з металевого оцинкованого профілю. Розріжте полікарбонат за допомогою електричного лобзика. Просвердлите монтажні отвори на відстані в 40-50 мм від краю. Отвори свердляться за допомогою дриля. Прикріпіть Т-образні «ніжки» каркаса до фундаменту за допомогою саморізів.
3
Змонтуйте тепліцуПрі монтажі теплиці використовуються нероз'ємні і роз'ємні полікарбонатні профілі. Закрийте верхні і нижні торці панелей перфорованої стрічкою. Встановіть на торці панелей спеціальні профілі. Просвердлите в профілі кілька отворів. Отвори служать для виведення конденсату зовнi. Вставте панелі в пази профілів і закріпіть за допомогою саморізів на поздовжніх опорах каркаса. Рекомендується забезпечити саморізи спеціальними термогайкамі. Такі гайки забезпечують надійне і герметичне кріплення панелі і, до того ж, перешкоджають її смятию при кріпленні.
4
Встановіть опалення. Засипте грунт. Ваша теплиця готова.