Як підключити бездротову мишу.

Не варто сперечатися з тим, що бездротова миша значно краще своєї попередниці, працюючої за допомогою шнура. Однак у неї існують певні мінуси, наприклад, потреба в частій зміні батарейок.
Вам знадобиться
  • - USB-порт на ПК
  • - бездротова миша
  • - диск з програмним забезпеченням
Інструкція
1
Установка програмного забезпечення на комп'ютер. Після того, як ви купили бездротову мишу, вам необхідно виконати ряд дій, перш ніж ви почнете користуватися покупкою. Спочатку, потрібно встановити на комп'ютер програмне забезпечення, яке обов'язково має поставлятися в комплекті з мишкою. Під час установки не змінюйте жодних параметрів - все має відбуватися за замовчуванням. Після того, як програмне забезпечення буде встановлено на ваш комп'ютер, ви можете зайнятися підключенням мишки.
2
Миша працює від радіопередавача, який також поставляється в комплекті з виробом. Зазвичай цей радіопередавач підключається до комп'ютера за допомогою USB порту. Переконайтеся, що необхідні драйвера були встановлені на ПК, після чого підключіть передавач. Дочекайтеся, поки комп'ютер самостійно визначить тип і призначення пристрою. Після того, як на моніторі з'явиться віконце з написом «Пристрій встановлено і готове до роботи», перемкніть тумблер мишки в положення «ON» (зазвичай перемикач знаходиться на нижній частині корпусу мишки). З цього моменту ви можете пізнати радість використання бездротового мишкі.Обращаем вашу увагу, що якщо ви не плануєте користуватися мишею більш десяти хвилин, з метою економії ресурсу батареї вам потрібно переключити вимикач мишки в режим «OFF». Таким чином ви позбавите себе від зайвих витрат на придбання батарейок. Говорячи про батареях в цілому, порекомендуємо вам використовувати літієві батарейки - термін їх служби досить великий, і при розрядці літієвий акумулятор завжди можна зарядити.
Сьогодні бездротові мишки є широко затребуваними і популярними гаджетами, якими можна користуватися як з комп'ютером, так і з ноутбуком. Однак деякі люди не розуміють принцип її роботи - адже бездротова миша не вимагає використання ніяких проводів.

Робота бездротової мишки

Більшість бездротових мишок взаємодіє з комп'ютером, використовуючи радіочастотну зв'язок, для встановлення якої необхідні такі компоненти, як ресивер і передавач. За допомогою вбудованого передавача миша передає електромагнітні радіосигнали, що повідомляють інформацію про натиснутих кнопках і переміщеннях миші. Ресивер підключається до комп'ютера, приймає сигнали миші і передає їх операційній системі з драйвером бездротової миші.
Ресивер може бути як вбудованим, так і окремим пристроєм, що підключається до комп'ютера у вигляді спеціальної карти, що вставляється в слот розширення.
Такий же принцип дії використовується багатьма електронними пристроями - стільниковими телефонами, бездротовими мережами, приводами гаражних дверей, пультами дистанційного керування і так далі. Однак, на відміну від інфрачервоної зв'язку, на основі якої працюють ці пристрої, радіочастотна зв'язок не вимагає знаходження миші і ресивера на доступній відстані один від одного. Сигнал передавача гаджета легко проходить крізь перешкоди у вигляді комп'ютерного монітора або стільниці.

Синхронізація бездротової миші

Як і в більшості сучасних комп'ютерних мишей, бездротові моделі використовують в своїй роботі не кулькову, а оптичну систему, яка істотно підвищує точність гаджета . Крім цього, оптична система дозволяє користувачеві застосовувати бездротову мишу майже на всіх поверхнях, що дуже важливо для пристрою, не пов'язаного з комп'ютером кабелем хоч на якийсь час.
Ще одна перевага радіочастотної зв'язку - мінімальна енерговитратність радіопередавачів і ресіверів, які до того ж мало важать, недорого коштують і можуть працювати від батарей.
Синхронізація бездротової миші потрібна для взаємодії її передавача з ресивером, які повинні працювати на одному каналі, що представляє собою сукупність ідентифікаційного коду та частоти. Завдяки синхронізації запобігається виникнення перешкод, провокованих іншими бездротовими пристроями і сторонніми джерелами. Кожен виробник оснащує свою бездротову мишу - деякі моделі (дорожчі в загальному рейтингу) продаються вже синхронізованими, а деякі потрібно автоматично синхронізувати, натиснувши певні кнопки на пристрої. Захист даних, переданих мишею на ресивер, здійснюють механізми шифрування або технологія перескоку частоти.