Як відкрити пейнтбольний клуб.

Пейнтбольні клуби зазвичай відкривають з метою надання послуг з організації активного дозвілля всіх бажаючих. В силу того, що гра в пейнтбол має командний характер, її часто використовують великі компанії для проведення тренінгів з тімбілдінгу або в якості корпоративних змагань серед співробітників. Такий вид відпочинку стає все більш популярним у людей, що виїжджають з родинами та друзями на природу і котрі активні розваги. Незважаючи на зростаючу конкуренцію, при правильному підході бізнес на грі в пейнтбол може приносити хороший дохід.
Інструкція
1
Зареєструвати свій клуб ви можете в якості товариства з обмеженою відповідальністю або ставши індивідуальним підприємцем. Крім того, існує варіант покупки франшизи відомого пейнтбольного бренду. Як правило, створення бізнесу шляхом придбання франчайзингової ліцензії обходиться дешевше.
2
Площа території, на якій проводитимуться ігри, повинна бути не менше 2000 кв.м. Оптимальним розташуванням вважається місце в 30-40 хвилинах їзди від міста із зручним під'їздом. Пейнтбольний клуб можна розмістити в рамках спортивного комплексу, бази відпочинку або пансіонату. Ігри проводяться як на відкритому повітрі (у більшості випадків), так і в закритому приміщенні. Територію слід обгородити сіткою, щоб виключити небезпеку потрапляння кульок з фарбою у випадкових людей.
3
Передбачите окреме місце для інструктажу та видачі ігрової екіпіровки. Обладнайте роздягальні та душові кабіни. Додаткові споруди у вигляді укриттів та іншого штучного антуражу, а також інфраструктура для відпочинку (кафе, можливості для розміщення на нічліг, приготування шашликів, купання та риболовлі, стоянка), зробить клуб більш привабливим в очах відвідувачів.
4
Вам знадобиться 10-20 комплектів грального обладнання: напівавтоматичні рушниці, форма, захисні маски. Крім того, слід врахувати витрати на придбання желатинових кульок з фарбою, балони з вуглекислим газом, азотом або стисненим повітрям. Не варто економити на якості обладнання, т.к. ви відповідаєте за безпеку своїх клієнтів.
5
Персонал пейнтбольного клубу складають менеджери, інструктори та судді для змагань між командами. В середньому, кількість необхідних співробітників - 5-6 чоловік. Нерідко персонал набирають з числа студентів, які самі захоплені грою в пейнтбол.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Mryd3pp5QVg
Корисна порада
При складанні бізнес-плану слід враховувати сезонний характер гри (в зимовий період кількість відвідувачів пейнтбольних клубів відчутно зменшується) і нерівномірний розподіл зайнятості ігровий території протягом тижня.
Пейнтбол - вид діяльності, який дозволяє людям удосконалювати свої спортивні навички та просто гарно відпочивати. Відкриття пейнтбольного клубу може бути гарною ідеєю, особливо якщо в окрузі більше немає подібних установ.
Інструкція
1
Дослідіть вже відкрилися пейнтбол-клуби та ігрові парки. Перевірте їх зручності, пакети послуг, концепції проведення ігор і використовувані види обладнання. Візьміть до відома все, що вам сподобається і працює належним чином. Ви навіть можете поговорити з клієнтами і поцікавитися, що їм подобається, а що ні, як це можна поліпшити.
2
Створіть вашу власну концепцію клубу, щоб вона виглядала привабливою і унікальною. Ви можете придумати арену для боїв у вигляді джунглів, цирку, аквапарку і так далі. Вирішіть, якого напрямку краще дотримуватися, і напишіть план. Створіть кілька ескізів перешкод, бар'єрів та іншої атрибутики, яка може поєднуватися з обраної тематики.
3
Знайдіть ділянку землі, який буде відповідати вашим потребам. Купуйте або орендуйте його. Розставте перешкоди, бар'єри і такі-небудь прикраси в міру необхідності. Не забудьте організувати офіс, де будуть здійснюватися всі грошові транзакції. Ви можете також розглянути створення невеликого кафе для продажу легких закусок і напоїв, оскільки під час гри в пейнтбол у гравців буде підвищуватися апетит.
4
Придбайте обладнання для гри в пейнтбол, яке здаватиметься в оренду для використання у вашому клубі. Переконайтеся, що ви отримуєте широкий спектр товарів, і вони мають все необхідне для задоволення потреб клієнтів. Спецодяг повинен бути різних розмірів, щоб завжди було, з чого вибрати. Те ж саме відноситься до різноманітних по виду рушниць і пістолетів, різнокольорові кульки з фарбою.
5
Створіть рекламні листівки і зверніться до студентів і спортсменам, щоб ті змогли поширювати їх у відвідуваних установах. Повідомте про відкриття нового пенйтбол-клубу в місцевих ЗМІ. Пам'ятайте, що від думки перших клієнтів може залежати подальша доля і популярність вашого закладу.