Як вибрати катер.

Вибір і покупка відповідного катери можуть зайняти деякий час. Необхідно розбиратися в моделях катерів і знати, як вибрати саме те, що вам потрібно. Для того, щоб покупка була вдалою, скористайтеся деякими корисними порадами.
Інструкція
1
Проаналізуйте ваші потреби ще до покупки катера, задайте собі кілька важливих питань. З якою метою ви купуєте катер? Підійде він для вашої родини? Чи є у вас знайомі та друзі, які вже мають катер? Можливо, вам потрібна риболовля, а вашим дітям - катання на водних лижах, чи підійде модель для цих цілей? Чи потрібен вам відкритий або каютний катер, що має більш місткий кокпіт? Поговоріть з вашою родиною і переконайтеся, що у вас однакові інтереси.
2
Розрахуйте, у скільки вам обійдеться утримання нового катера. Проаналізуйте перед покупкою наявність літніх стоянок, місць спуску на воду, умови та ціни стоянок зимового і літнього зберігання, стан охорони та особливості безпечного зберігання, ціну за страховку, віддаленість від вашого будинку, приблизний витрата мастильних матеріалів і пального, ТО, необхідні супутні товари ( кранці, якір, спальники, намети и.т.п.)
3
Приділіть належну увагу самої конструкції катера. Для регулярного використання і походів на великі відстані придивляйтеся до катерів високої якості виготовлення. У разі переплати ви все одно заощадите на обслуговуванні та ремонті. Показником якості є деталі конструкції. Ви можете порахувати їх несуттєвими під час огляду нового катера в салоні, але на воді вони виявляться вкрай важливими.
4
Зверніть увагу на ступінь кваліфікації персоналу компанії: чи забезпечує продавець належне сервісне і гарантійне обслуговування, чи допомагає у виборі комплектуючих і можливостей приймання катера. Подивіться, наскільки докладно і обгрунтовано відповідають на ваші запитання. Хороші продавці мають інформації не тільки про катері, але і про все, що пов'язано з його експлуатацією, включаючи їх особистий досвід і відчуття.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GNAY8Tdv5g4