Як змінити відповідь на секретне питання. Як змінити себе питання відповіді.

Одним із способів відновити втрачений або забутий пароль від електронної поштової скриньки є відповідь на секретне питання. При реєстрації електронної пошти користувачів просять вказати секретний або контрольне запитання, вибравши із запропонованих варіантів, або написавши свій, і дати відповідь на нього. При втраті пароля ви можете відповісти на секретне питання і повернути пароль. Найчастіше у багатьох людей, особливо у тих, хто давно користується поштою, виникає потреба змінити відповідь на це питання або поміняти сам питання.
Вам знадобиться
  • адресу і пароль від електронної пошти;
  • інтернет.
Інструкція
1
Будь популярний поштовий сервіс передбачає простий і швидкий процес зміни відповіді на контрольне запитання. Розглянемо найпоширеніші сервіси з електронною поштою - а саме, mail.ru, Рамблер, Яндекс і Gmail, в кожному з яких існує секретне питання.
2
Зайдіть в свою пошту, ввівши ім'я та пароль. Неважливо, на якій електронній пошті розміщується ваш поштовий ящик - для зміни відповіді на секретне питання необхідно увійти в пошту.
3
Якщо ваш ящик знаходиться на mail.ru, натисніть вгорі сторінки кнопку під назвою «Ще», що знаходиться після «Написати», «Перевірити» і «Адреса». Виберіть пункт "Налаштування". З'явиться список налаштувань, які ви можете змінити. В середньому стовпці знайдіть посилання «Дані для відновлення пароля» і натисніть на неї. Тут ви можете подивитися свій секретне питання і в поле «Відповідь на питання» вказати новий відповідь, видаливши старий. Ввівши в останньому рядку поточний пароль від пошти, натисніть кнопку «зберегти».
4
Якщо у вас поштовий ящик знаходиться на Рамблере, в верхньому правому кутку поряд з кнопкою «Налаштування» жирним шрифтом вказаний ваш логін, навівши на який, потрібно вибрати зі списку пункт «Мій обліковий запис». У рядок «Відповідь» після «Контрольного питання» введіть відповідь. Внизу сторінки введіть показання на картинки букви (захист від роботів), вкажіть ваш пароль і натисніть «Зберегти».
5
Щоб змінити відповідь на контрольне запитання в Яндексі, натисніть на адресу вашої пошти в правому верхньому куті, виберіть пункт «Паспорт». Зайшовши в Яндекс.Паспорт, натисніть «Змінити персональні дані», в розділі «Секретний питання» натисніть «Змінити секретне питання/відповідь». У відкрилася рядку «Відповідь» введіть нову відповідь, вкажіть внизу ваш пароль і натисніть «Зберегти».
6
Для зміни секретного питання в Gmail, натисніть на ваше ім'я у верхній частині сторінки, відкрийте «Налаштування акаунтів». У «Особистих налаштуваннях» виберіть «Відновлення пароля». Відкриється нове вікно, де потрібно буде ще раз ввести пароль пошти (це необхідно для повного збереження особистої інформації користувача). На сторінці «Відновлення пароля» в нижньому розділі «Секретний питання» натисніть «Змінити». У рядок «Відповідь» введіть відповідь і збережіть.
Зверніть увагу
Секретні питання не завжди добре захищають поштові ящики від злому. Вибирайте таку відповідь на секретне питання, який ви не забудете з часом, який ніхто, крім вас, не знає.
Корисна порада
Секретні питання - не єдиний спосіб відновити пароль, ви також можете вказати свій номер телефону, щоб у разі втрати пароля відновити його.