Як змінити логін в поштовій скриньці.

Створюючи поштову скриньку, багато людей недостатньо серйозно ставляться до вибору логіна, не підозрюючи про те, що змінити його згодом неможливо. Логін від електронної пошти являє собою її адресу. Можна провести аналогію з фізичною адресою людини: якщо його потрібно змінити, то необхідно переїхати на нове місце. Те ж саме з електронною поштою: при необхідності змінити логін, доведеться реєструвати новий поштовий ящик. Але деякі сервіси електронної пошти можуть допомогти знайти більш підходяще рішення.
Вам знадобиться
  • інтернет;
  • логін і пароль від електронного ящика
Інструкція
1
Якщо розглянути чотири головних сервісу електронної пошти, найбільш поширені серед користувачів: Рамблер, Яндекс, mail.ru і Gmail, то жоден з них не дає можливості змінити логін чи пошти без реєстрації нової. Але електронна пошта на Яндексі дозволяє завести новий поштовий ящик, зберігши контакти і листи зі старого ящика.
2
Зареєструйте новий ящик в Яндексі, перейшовши за посиланням «Завести поштову скриньку» в лівій стороні екрану. Новий ящик буде абсолютно порожнім, якщо не вважати привітального листа від Яндекса. Але при бажанні ви зможете мати доступ до своїх старих листам на старому ящику, що буде практично рівнозначно зміну логіна. Для цього вам потрібно налаштувати «Збирач пошти зі старого ящика».
3
Зайдіть в новий, щойно зареєстрований ящик з новим логіном, натисніть «Налаштування» у правому верхньому кутку сторінки. Другим пунктом серед настройок є «Збір пошти з інших скриньок», натисніть на посилання.
4
Введіть у поля адресу і пароль старої пошти, натисніть «настроїти». З'явиться сторінка з настройками збирача пошти, що пропонують: зберігати оригінали листів в ящику, скопіювати адреси з контактів, привласнити всіх листів певну мітку. Ви також можете вибрати папку, куди необхідно поміщати листи зі старого ящика. Таким чином, ви отримуєте новий поштовий ящик з іншим логіном, в якому будуть ваші старі контакти і письма. Якщо вам знадобитися вимкнути цю функцію, зайдіть в «Збір пошти» і натисніть «Викл.» Навпроти адреси старого ящика під рядком «Підключення ящики».
5
Цікавий вихід із ситуації також пропонує електронна пошта Gmail. Якщо у вас вже є поштовий ящик на Gmail, зареєструйте тут же новий поштовий ящик з новим логіном, натиснувши вгорі сторінки «Зареєструвати новий акаунт». Введіть адресу вашого старого ящика, новий пароль і необхідну інформацію. Після реєстрації зайдіть на стару пошту і заповніть форму, в якій вкажіть новий логін, пароль, таємне запитання, пароль від нового ящика та інші дані. Щоб підтвердити ці дані, введіть свій номер телефону. Вам прийде повідомлення з кодом підтвердження, який потрібно ввести в рядок.
6
Зайдіть в будь-який з поштових скриньок: новий або старий. Натисніть у верхньому лівому куті на ваше ім'я та виберіть «Налаштування облікового запису». Навпаки розділу «Множинний вхід» натисніть «Змінити». Поставте галочки навпроти необхідних вам пунктів: використовувати декілька акаунтів в браузері або один. Натисніть «Зберегти».
7
Щоб зміни вступили в силу, необхідно вийти з пошти і заново увійти. Тепер натиснувши на своє ім'я в правому верхньому куті, можна вибрати «Увійти в інший аккаунт». Таким чином можна швидше перемикатися між двома поштовими скриньками. Якщо ви хочете змінити логін електронної пошти інших сервісів, необхідно зареєструвати новий ящик.
Корисна порада
Щоб не міняти постійно адресу електронної пошти, придумайте красивий, лаконічний і запам'ятовується логін.