Як зберегти троянду у воді.

Роза - дуже ніжний і вимогливий квітка. Зберегти троянду у воді - завдання не просте. Вона чутлива до навколишнього середовища і в'яне дуже швидко при відсутності правильного догляду. Використовуючи прості прийоми, ви зможете продовжити життя цілого букету троянд.
Вам знадобиться
  • - відро з водою;
  • - ваза;
  • - вода;
  • - цукор;
  • - аспірин або лимонна кислота ;
  • - ніж з нержавіючої сталі.
Інструкція
1
Будь-яке транспортування рослини може згубно позначитися на його стані. Вони можуть постраждати від зневоднення. Тому спочатку звільніть квіти від обгорткового паперу і опустіть їх у воду на 3 години. Для цього троянди поставте в глибоке відро з водою. Не буде зайвою дана процедура і для свіжозрізаних квітів.
2
Занурите квіти в воду так, щоб листя разом із стеблами рослин були повністю покриті рідиною. Простежте за тим, щоб вода не потрапляла на бутони і квітки. Підмочена троянда може підгнити.
3
Підготуйте воду, в яку ви плануєте помістити троянди постійно. Вода може бути водопровідної - кип'яченої або відстояною сирою.
4
Хлор, що міститься у воді в невеликій кількості, не зашкодить троянді. Він не дозволить розмножитися гнильним бактеріям. Також для знезараження води використовуйте одну таблетку аспірину або невелика кількість лимонної кислоти, приблизно щіпку.
5
В підготовлену, безпечну для троянди, воду додайте цукор. Для цього в одному літрі води розчиніть одну столову ложку цукрового піску.
6
Налийте отриманий розчин в вазу. Ваза повинна бути достатньо високою. Під водою повинен бути стебло довжиною 18 см.
7
Перед тим, як помістити в неї квіти, поновіть зрізи на стеблах рослин. Для цього візьміть гострий ніж з нержавіючої сталі і відріжте кінчик стебла довжиною приблизно 3 см.
8
Обрізку проводите в воді. Це запобігатиме потраплянню повітря, який може завадити кисневого насиченню троянди.
9
Для збільшення площі зіткнення квітки з водою сформуйте косий зріз. Подрезайте кінчик стебла щодня, щоб троянда зберігалася краще і більш тривалий час.
10
Видаліть ножем все листя, дотичні з водою, які у вологому середовищі будуть гнити і зашкодять троянду. Воду міняйте один раз на два дні, добре промиваючи вазу. Вранці або вдень освіжайте зовнішні пелюстки троянди з пульверизатора. При цьому намагайтеся не обприскувати центр бутона.
11
Оберігайте зрізані троянди від протягів, спеки та холоду. Температура повітря в приміщенні повинна бути 18-22 градуса. Регулярно один раз в 2-3 дня подрезайте стебло рослини під водою. При хорошому догляді, троянди будуть вас радувати протягом місяця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JCawbNvKABI