Як перекачати з комп'ютера на телефон гри. Як перекачати безкоштовні гри.

Ігри для телефону, як правило, розробляються на платформі java. Тому завантаження ігор на телефон подібна копіюванню на нього будь-якого java-додатки. Однією з кращих марок телефонів по роботі з java є Sony Ericsson.
Інструкція
1
Підготуйте файли ігор, які ви плануєте перекачати і встановити на телефон. Найзручніше буде створити спеціальну папку для ігор, щоб скопіювати її в телефон цілком. Зверніть увагу, що ігри для телефонів можуть поширюватися в інтернеті у вигляді різних архівів формату .zip або .rar, проте для установки на телефон придатні файли тільки з розширенням .jar. Для установки java в телефони Sony Ericsson не потрібно навіть .jad файли, що йдуть зазвичай в одному архіві з .jar.
2
Підключіть телефон до комп'ютера за допомогою спеціального кабелю, що йде в комплекті поставки телефону. Один кінець data-кабелю вставте в USB-порт комп'ютера, а інший в спеціальне гніздо телефону. Після цього екран телефону на кілька секунд згасне, а потім на ньому з'явиться меню, в якому необхідно буде вибрати пункт «Передача файлів». Відразу після цього телефон визначиться операційною системою комп'ютера як два знімних диска - флеш-карта і пам'ять телефону. Відкрийте будь-який з цих сумних дисків і знайдіть в ньому папку «Інше» ("Other"). Скопіюйте підготовлену заздалегідь папку з іграми в дану папку. Після цього відключіть телефон від компьютера.Подключіть доступ до пам'яті телефону і флеш-карти також можна за допомогою Bluetooth, або за допомогою кардрідера, в який необхідно буде вставити флеш-карту телефону.
3
Увімкніть телефон і відкрийте в меню диспетчер файлів. Потім відкрийте папку «Інше» та знайдіть у ній підпапку з установочними файлами ігор. Запускайте їх по черзі, установка кожної займе не більше хвилини. Після установки кожна гра буде доступна в папці «Ігри» на флеш-карті, або в пам'яті телефону (залежно від опцій, заданих при установці).