Як поставити завантаження в біосі. зайти в біос поставити завантаження диска.

Часто при неполадках з комп'ютером потрібно завантажити його не з жорсткого диска, а з будь-якого пристрою, що підключається. З DVD-приводу, з флешки, з підключеного зовнішнього жорсткого діска.Для цього необхідно вибрати джерело завантаження системи.
Інструкція
1
При включенні комп'ютера натисніть і утримуйте клавішу "delete". Найчастіше саме вона відповідає за завантаження оболонки BIOS. Якщо не вдається завантажити BIOS натискаючи цю клавішу - спробуйте наступні клавіші: "F1", "F2" "F10", "F11", "Esc".
2
Після того, як ви зайшли в BIOS, відкрийте меню "advanced bios features". Необхідно знайти підрозділ цього меню, що відповідає за черговість завантаження з різних пристроїв. Назва цього пункту залежить від виробника материнської плати комп'ютера. Найчастіше цей пункт називається "Boot Sequence". Так само в BIOS може бути декілька параметрів, які визначають порядок завантаження простіше: «Перше завантажувальний пристрій (First boot device)», «друге завантажувальний пристрій (Second boot device)», «третій завантажувальний пристрій (Third boot device)». За допомогою клавіші "enter", клавіш "Page up", "Page down", або клавіш «+» і «-» необхідно встановити порядок перевірки завантажувальних пристроїв. Так, якщо першим пристроєм коштує DVD-привод, наступним флешка, наступним жорсткий диск, то система послідовно перевірятиме ці пристрої при включенні. І як тільки на якомусь із цих пристроїв будуть виявлені завантажувальні файли, комп'ютер продовжить завантаження саме з нього, ігноруючи наявність системних файлів на пристроях, які перевіряються після.
Зверніть увагу
Не варто міняти параметри BIOS, призначення яких вам невідомо! Це може привести до неправильної роботи і пошкодження комп'ютера!