Як запустити додаток у віконному режимі.

Багато додатків влаштовані таким чином, що можуть працювати в декількох віконних режимах. Це режим на весь екран, повноекранний режим і режим з підтримкою зміни габаритів вікна. Кожен з них створений з метою полегшити використання того чи іншого додатка. Фільми, наприклад, краще дивитися в повноекранному режимі, з текстовими документами працювати зручніше в режимі на весь екран. Що ж стосується дрібних додатків, то найоптимальніший варіант - робота в режимі зі зміною розмірів вікна.
Інструкція
1
Відвідайте настройки гри. Це вам знадобиться, щоб перейти у віконний режим. Зайдіть в налаштування графіки. Там знайдіть пункт «Віконний режим» або «Відображати у вікні». Якщо ви граєте в ігри в інтернет-додатку, щоб вийти з повноекранного режиму у віконний, натисніть кнопку Esc. Якщо ви навпаки хочете запустити додаток у віконному режимі, в правому нижньому куті програми знайти іконку зі стрілками, спрямованими по діагоналі в протилежні сторони.
2
Натисніть клавіші Alt + Enter або Ctrl + Enter, щоб перейти у віконний режим при перегляді відео в мультимедійному плеєрі. Якщо послідовність клавіш для вас з якоїсь причини є не найзручнішим, ви можете його змінити в настройках програвача. Зайдіть в «Налаштування», потім «Конфігурація» і виберіть пункт «Клавіатура». Знайдіть функцію повноекранного режиму і змініть поєднання клавіш на те, яке вам підходить більше, але врахуйте, дана комбінація не повинна повторюватися з іншими, які провокують відключення або запуск інших функцій плеєра.
3
Щоб перейти в режим з можливістю регулювання розмірів вікна, натисніть в правому верхньому куті додатка кнопку зображену у вигляді квадрата. Цей спосіб застосовний до повсякденних додатки, таким як текстові редактори, офісні програми і т.д. Після цієї дії ви зможете відрегулювати розмір вікна. Щоб це зробити, наведіть курсор миші на один з кутів вікна додатка. Ви побачите, як ваш курсор зі звичайної стрілки перетвориться в двосторонню, спрямовану по діагоналі.
4
Затисніть курсор на розі вікна і тягніть його в ту чи іншу сторону в залежності від того, хочете ви збільшити розмір вікна або зменшити. Щоб зберегти ці розміри, встановіть їх у вікні запуску додатка. Для цього правою кнопкою миші клікніть на ярлику програми та зайдіть у вкладку «Вікно». У який з'явився поле встановіть бажані габарити.