Як скласти меню на тиждень. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Ви любите готувати і балувати своїх домашніх смачними та корисними стравами. Але іноді ви не знаєте, що приготувати на обід або вечерю, або забуваєте купити необхідні продукти заздалегідь. Складання меню на тиждень допоможе вам заощадити час і гроші і допоможе раціонально використовувати продукти.
Вам знадобиться
    • ручка;
    • блокнот;
    • книга кулінарних рецептів.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу і запишіть всі страви, які ви хотіли б приготувати на наступному тижні. Розбийте їх по групах: гарніри, супи, гарячі страви, випічка, салати і т.д.
2
Розсортуйте страви за категоріями, які будуть включати в себе страви, які можна приготувати заздалегідь, а потім розігріти (пельмені, голубці, котлети, супи); блюда, віднімають багато часу на приготування (їх можна відкласти на вихідні); страви, які готуються швидко і тут же подаються на стіл (омлет, запіканка, суфле).
3
Розгляньте складене меню з точки зору збалансованого харчування. Чи входять в ваш тижневий раціон свіжі фрукти і овочі, бобові, риба і м'ясо. Чи достатньо молочних продуктів.
4
Розподіліть страви по днях тижня. Не обов'язково щодня готувати різні страви. Наприклад, зварений в понеділок суп, може залишитися і на вівторок. Або посмажені в середу котлети з макаронами, наступного дня можна подати з картопляним пюре. Так буде істотно заощаджує Ваш час і сили.
5
Якщо якийсь день чи два на тиждень у вас завантажений іншими справами, і часу на приготування не буде, продумайте для цих днів заздалегідь приготовані страви, які можна швидко розігріти і подати на стіл.
6
Випишіть на окремий лист всі продукти, які вам знадобляться протягом тижня для приготування їжі. Розбийте їх на дві групи. У першу групу нехай увійдуть ті продукти, які можна купити заздалегідь і довго зберігати (крупи, картопля, морква, цибуля, томатна паста, макаронні вироби, соняшникова та вершкове масло, м'ясо, борошно). У другу групу запишіть швидкопсувні продукти, які доведеться докуповувати серед тижня (хліб, молоко, сир). З першим списком ви можете відправитися в магазин у вихідні дні і закупити все необхідне на тиждень.
7
Перевірте залишки ревізії в холодильнику і шафах, перш ніж відправлятися в магазин. Якщо щось зі списку у вас є вдома в достатній кількості, то викресліть це зі списку. Доповніть список продуктами, які знадобляться вам до чаю, якщо раптом заглянуть в гості.
8
Після того, як список відредагований, можна приступати до покупки необхідних продуктів.
9
З часом ви навчитеся досить швидко складати меню, в якому поєднуватимуться улюблені, корисні і укладаються в сімейний бюджет страви.
Зразкове меню на місяць полегшує життя домогосподарки, так як допомагає вирішити щоденну проблему, пов'язану з обмірковуванням страв, які готуватимуться на наступний день. На складання подібного списку буде потрібно певну кількість часу, зате він дозволить зробити життя більш організованою і заощадить сімейний бюджет.
Вам знадобиться
  • Папір, ручка.
Інструкція
1
Перед тим як скласти меню на місяць, проаналізуйте смакові переваги членів сім'ї, так як саме від них необхідно відштовхуватися при продумуванні страв. Враховуйте вихідні дні та свята, так як в ці дні зазвичай використовуються більш складні за складом і цікаві рецепти. Якщо зробити це відразу не виходить, просто записуйте на окремому аркуші ті страви, які готуються протягом попереднього місяця. Тоді до складання нового меню на руках вже буде матися приблизний список, залишиться лише його впорядкувати і доповнити.
2
Не намагайтеся відразу охопити весь місяць, плануйте меню на тиждень. Візьміть альбомний аркуш і розділіть його на кілька граф: м'ясні та рибні страви, супи, гарніри, салати, випічка. У ці графи внесіть назви використовуваних в сім'ї рецептів. Цей список допоможе полегшити вибір при складанні щоденного меню.
3
Коли список готовий, візьміть зошит і почніть складати приблизний план страв на тиждень. Так як у багатьох сім'ях готують відразу на кілька днів, то фактично на 7 днів потрібно придумати лише кілька різноманітних рецептів гарячих і м'ясних страв. Основна увага буде приділятися саме гарнірів. При виборі страв враховуйте різні варіації на тему одних і тих же продуктів, що дозволить заощадити час на приготування страв. Припустимо, з фаршу можна приготувати не тільки котлети, а й суп з фрикадельками.
4
Залишається лише розрахувати, яка кількість продуктів буде потрібно для приготування планованих страв і закупити їх відразу на один або два тижні. Оптові закупівлі дають можливість заощадити гроші і уникнути придбання зайвих продуктів, без яких можна обійтися. Відвідувати магазин доведеться лише один раз на кілька днів для покупки свіжого хліба і молочних продуктів.
Корисна порада
Меню на місяць дозволяє зробити харчування більш збалансованим, тому що інформація у письмовому вигляді виглядає більш наочно і дає господині можливість уникнути повторень, раціонально чергуючи страви.