Як зробити відображення у фотошопі.

Іноді виникає необхідність створити на картинці імітацію відбиває поверхні - водну гладь, лід, блискучий пластик і т.п. Це задача вам під силу, якщо ви хоч трохи володієте програмою AdobePhotoshop.
Вам знадобиться
  • Дана інструкція зажадає від вас вже деяких попередніх знань програми Фотошоп, а саме вміння працювати з шарами і масками прозорості. Але досягнутий результат вартий того, щоб злегка з цим повозитися.
Інструкція
1
Завантажуємо картинку і здійснюємо підготовчу процедуру: шар Background перетворюємо в робочий шар, для цього вибираємо в меню Layer> New> Layer from Background. Робимо ще одну копію цього шару, Layer> New> Layer via Copy. У нас вийшло для робочих шару - нижній буде отраженіем.Еслі ми маємо справу з природним природним ходом речей, відображення як правило перевернуто по вертикалі. Робимо це, вибираючи в списку шарів нижній і застосовуючи до нього команду меню Edit> Transform> Flip Vertical. (Зрозуміло, якщо ми імітуємо відображення у вертикальному дзеркалі, то перевертати зображення потрібно по горизонталі Edit> Transform> Flip Horizontal) Поки відображення ніяк не видно.
2
Намічаємо місце, де буде наша майбутня дзеркальна поверхня - це може бути водна гладь, лід, блискучий пластик, метал в стилі хайтек і т.п. Принцип відображення буде завжди однаковий, різнитися будуть параметри, за якими очей глядача буде «впізнавати» матеріал: - власний колір відбиває матеріалу-глибина отраженія- четкость- деформація відображених лінійВибіраем верхній шар і робимо в ньому «діру» - виділяємо область, де буде знаходитися віддзеркалення інструментом Lasso. Потім натискаємо клавішу Delete. Якщо ми все зробили правильно, то крізь дірку стало видно нижній шар. Зміщуючи обидва шари по вертикалі, знаходимо найбільш природне розташування відображення і оригіналу щодо один одного.
3
Але не буває ідеальних відображають поверхонь, значить потрібно надати відображенню правдівость.Временно вимикаємо шар з відображенням і під ним - самим нижнім в списку шарів - створюємо новий шар Layer> New Fill Layer> Gradient, який даватиме колір відбиває поверхні . Вода, як правило змінює колір від сірого-зеленого до темно-синього, хай-тек поверхні мають відтінки сірого, лід - від світло-блакитного до світло-сірого і т.д.Построів градієнт і домігшись його природного колірного співвідношення з оригінальним шаром, регулюємо глибину відображення. Для цього вмикаємо перевернутий шар з відображенням і параметром Opacity задаємо йому прозорість.
4
Іноді для створення глибини перспективи ефектно виглядає відображення «зникаюче в дали»: чим геометрично ближче відображення до оригіналу, тим воно густіше, чим далі - прозоріше. Для цього можна скористатися індивідуальною маскою шару, задавши прозорість, нанесеним на цю маску чорно-білим градіентом.Теперь можна додати ще природності, підігравши розсіювання та спотворення лінійності відображення. Щоб цього досягти можна, наприклад, до шару з відображенням застосувати розмиття Filter> Blur> Motion Blur
5
Якщо ми імітуємо водну гладь, то нам не обійтися без ряби на воді. Найкращих результатів можна домогтися фільтром Filter> Distort> Wave. Звернемо увагу, що хвилі на передньому плані завжди помітніше і крупніше, ніж у горизонту, тому їх можна зімітувати, скопіювавши шар з відображенням вдруге, задавши йому іншу маску прозорості, ближче - видніше, далі - прозоріше.
6
Уважно спостерігайте за тим, як відображаються предмети в реальному світі. Свої спостереження сміливо використовуйте, експериментуючи з параметрами прозорості, кольору, коефіцієнтів розсіювання в Фотошопі і результату можна буде тільки дивуватися.
Графічний редактор Adobe Photoshop дозволяє додавати реалістичні ефекти до зображень, отриманим в результаті фотозйомки справжніх об'єктів. Іноді основу для подібних ефектів отримують шляхом обробки натуральних знімків. А іноді й натуральні ефекти можуть бути отримані шляхом чистого синтезу. Наприклад, зробити відображення в воді можна практично на основі будь-якої фотографії.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Завантажте в Adobe Photoshop зображення, на яке потрібно додати відображення в воді. Дізнайтеся його розмір. Виберіть в меню пункти Image і "Image Size ..." або натисніть Ctrl + Alt + I. Запам'ятайте значення ширини і висоти, наведені в полях Width і Height відповідно.
2
Перетворіть фоновий шар в основний. В меню виберіть Layer, New, "Layer From Background ...". Виберіть пункт None в списку Color діалогу New Layer. Натисніть OK.
3
Перейдіть до створення зображення текстури води. Натисніть Ctrl + N або виберіть пункти File і "New ..." головного меню. В діалозі New в поля Width і Height введіть значення, в кілька разів більші ніж ті, які були отримані в першому кроці. Натисніть OK.
4
Заповніть всю поверхню нового документа чорно-білим шумом. Встановіть сірий (# 808080) колір переднього плану. Використовуючи Paint Bucket Tool, залийте ним все зображення. В меню виберіть Filter, Noise, "Add Noise ...". В діалозі Add Noise активуйте опції Uniform і Monochromatic. Значення Amount встановіть в 75%.
5
Обробіть зображення фільтром Bas Relief. Виберіть пункт з аналогічною назвою в розділі Sketch меню Filter. Параметр Detail встановіть в значення 10-13, параметр Smoothness - в значення 3. У списку Light виберіть Bottom. Натисніть OK.
6
Застосуйте до зображення розмивання рухом. Виберіть пункти меню Filter, Blur, "Motion Blur ...". Параметр Angle встановіть в значення, відповідне бажаного куту нахилу хвиль води відносно горизонту. Параметр Distance підберіть. Для зображень середнього розміру підійдуть значення 50-100. Натисніть OK.
7
Застосуйте до зображення перспективну деформацію. Виберіть в меню пункти Edit, Transform, Perspective. Натисніть і утримуйте Shift. Верхні кути рамки посуньте, а нижні - розсуньте. Здійсніть перетворення. Клікніть по будь-якій кнопці панелі інструментів. Натисніть Apply у вікні повідомлення.
8
Проведіть кадрування зображення хвиль. Використовуйте Crop Tool. Розміри результуючої області не повинні бути менше розмірів оброблюваного зображення, отриманих в першому кроці.
9
Зробіть зображення придатним до використання «розумними» фільтрами. В меню виберіть пункти Filter і Convert for Smart Filters. Натисніть OK у вікні запиту.
10
Збережіть отримане зображення як документ Photoshop. Натисніть Ctrl + S або виберіть пункт Save в меню File. У списку Format діалогу збереження виберіть пункт Photoshop (* .PSD; * .PDD). Введіть ім'я файлу. Натисніть кнопку «Зберегти».
11
Поверніться до обробки вихідного зображення. Збільште розмір полотна в два рази по вертикалі. Натисніть Ctrl + Alt + C або виберіть Image і "Canvas Size ..." в меню. Збільште значення в поле Height в два рази. Натисніть на ліву верхню кнопку групи Anchor. Натисніть кнопку OK.
12
Створіть відбитий по вертикалі варіант поточного зображення. В меню виберіть Layer, "Duplicate Layer ...". Натисніть OK в діалозі. В меню виберіть Edit, Transform, Flip Vertical. Активуйте інструмент Move Tool. Перемістіть « відображення » вниз так, щоб його верхній край зістикувався з нижнім краєм вихідного зображення. Якщо необхідно, додайте лінійну перспективну деформацію відображенню. Виберіть в меню Edit, Transform, Scale. Тягніть за нижній край рамки вгору до моменту досягнення потрібного розміру картинки. Клікніть двічі всередині рамки для застосування змін.
13
Додайте в відображення хвилі. В меню виберіть Filter, Distort, "Glass ...". В діалозі настройки фільтра клікніть по кнопці, розташованої поруч зі списком Texture. В меню оберіть пункт "Load Texture ...". Вкажіть файл, збережений на десятому кроці. Параметри Distortion, Smoothness, Scaling встановіть в значення 10, 3 і 100% відповідно. Натисніть OK.
14
Розмийте зображення відображення. В меню виберіть Filter, Blur, "Gaussian Blur ...". В відображення діалогу підберіть значення параметра Radius. Активуйте опцію Preview і орієнтуйтеся на зображення в панелі попереднього перегляду. Натисніть кнопку OK.
15
З'єднайте верстви. В меню виберіть пункти Layer, Merge Down. Здійсніть кадрування результуючого зображення, якщо це необхідно. Збережіть його у файл, натиснувши клавіші Ctrl + Shift + S.