Як вставити моделі гравців в CS.

Проходить якийсь час і звичної вигляд улюбленого Counter Strike набиває оскому. Однак це не привід засунути іконку з грою в дальній кут робочого столу і забути про неї. Ігровим персонажам можна буквально подарувати нове життя, примірявши на них інші моделі.
Інструкція
1
Для початку скачайте необхідні моделі, наприклад, на сайті gamebanana.com. Перейдіть на цей сайт і натисніть кнопку Games, яка знаходиться у верхній частині сторінки. З'явиться список ігор, виберіть серед них Counter Strike: 1.6, на момент написання статті ця строчка знаходиться десь в середині другої сторінки. У новому вікні клікніть New Skins, а в наступному - виберіть сподобався скін і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Відкриється сторінка, на якій знаходиться більш детальна інформація про обраний скине. Якщо це те, що вам потрібно, натисніть на зелену кнопку Download, а потім збережіть файли в необхідному місці. В іншому випадку повторіть пошук.
2
Як правило, творці альтернативних ігрових моделей архівують свої роботи, тому скористайтеся програмою Winrar, щоб розпакувати файли. Для цього клікніть по архіву правою кнопкою миші і в меню клікніть «Витягнути файли». У новому вікні вкажіть шлях і клікніть ОК.
3
Відкрийте папку з розпакованими файлами. Серед інших в них повинні знаходитися файли з розширенням * .mdl - це те, що вам потрібно. Приміром, скін заручника називатиметься hostage.mdl, а файл, що відповідає за модель автомата Калашникова - v_ak47.mdl. Тепер за допомогою провідника Windows відкрийте директорію ... \ cstrike \ models, яка знаходиться в папці з Counter Strike 1.6. В цьому розділі містяться моделі персонажів і зброї.
4
Перед тим, як копіювати розпаковані файли з розширенням * .mdl в папку ... \ cstrike \ models, скопіюйте вже існуючі файли в окрему директорію. Це потрібно для того, щоб в будь-який момент повернути ігровим моделям колишній вигляд. Якщо ви не стали цього робити, в процесі копіювання система напевно запитає вас про те, чи замінювати існуючі файли. Чиніть на свій розсуд. Тепер відкрийте гру і насолоджуйтеся новими моделями.