Як позбавитися від запаху в морозилці.

У морозильній камері може утворитися неприємний запах в результаті перебоїв в електроживленні або з інших причин. Своєчасне розморожування, регулярний догляд за внутрішніми поверхнями і дотримання правил по експлуатації продовжують термін служби морозилки і дозволяють зберігати заморожені продукти в оптимальних умовах.

Вам знадобиться

- морозильна камера; - м'яка ганчір'я, губка для миття посуду; - таз.

Інструкція
1

У першу чергу вимкніть морозильну камеру від електричної мережі. Зачекайте, поки вона повністю розморозиться. Добре вимийте всі внутрішні поверхні морозильника розчином звичайної харчової соди в пропорції 0,5 склянки на 2 л води. Також промийте мильною водою без соди ущільнювач і зону його прилягання до дверей. Для миття замість соди можна використовувати столовий 9-ти процентний оцет.

2

Якщо запах залишився після того, як морозилка вимита, розріжте лимон навпіл і протріть стінки камери. Дочекайтеся висихання і включіть її.

3

Рекомендується поставити відкриті пачки харчової соди і в холодильник, і в морозилку. Вона поглине всі неприємні запахи.

4

Коли і це не допомагає, покладіть в чисту камеру в тканинному мішечку активоване вугілля, яке продається в будь-якій аптеці. Якщо запах не зникає, вугілля потрібно освіжити. Не обов'язково ставити новий вугілля. Дістаньте з морозилки цей же, помістіть його в духовку на 20 хвилин при температурі 100 ° C, остудіть і поверніть в камеру.

5

В якості одного з підручних засобів спробуйте поставити блюдце з рисовою крупою. Міняйте зерна час від часу.

6

Поставте в морозильник щойно відкриту банку кави або перемелений на кавомолці. Він вбирає чужі запахи і поширює свої. Цей метод для любителів запаху кави.

7

Найдієвіший і дешевий спосіб позбавлення від сторонніх запахів у морозильній камері, та й у самому холодильнику - шматочок чорного хліба. На кожну полку покладіть по четвертинці шматка хліба, можна черствого. Він дуже добре вбирає в себе запахи, притому не поширюючи свій.

8

У господарських магазинах продаються кошти від запаху в холодильнику. Придбайте одне з них. Зніміть з пластикової ванночки кришку, видаліть фольгу і поверніть кришку в початковий стан. Помістіть контейнер зі спеціальним засобом у морозильну камеру. Міняйте поглинач на новий один раз в три місяці.