Як зняти бардачок на Mazda.

Іноді у власників автомобіля Masda виникають ситуації, коли необхідно зняти бардачок, проте не кожен водій знає, як це зробити, оскільки бардачок прикріплений декількома гвинтами, які помітні не відразу. Нижче описана покрокова інструкція, як зняти бардачок.Еслі ви хочете зняти бардачок на Mazda, виконайте кілька простих послідовних кроків.
Інструкція
1
Знайдіть простір між правими дверима свого автомобіля і панеллю. Воно буде доступно, тільки якщо ви відкриєте двері, бажано повністю. Тепер акуратно зніміть пластину (ви почуєте характерне клацання). Якщо не виходить відщепнути пластину руками, скористайтеся плоскою викруткою. Як тільки ви її зніміть, ви побачите 2 гвинти, які необхідно відкрутити.
2
Після того, як ви виконаєте всі вищеописані операції, відкрийте сам бардачок. У ньому ви побачите гвинти, відкрутіть їх. Всі ці дії - елементарні, у вас не повинно виникнути проблем при їх виконанні.
3
Отже, ви проробили кілька послідовних кроків, відкрутили 4 гвинта. Тепер панель з бардачком трохи звільнилася, і у вас з'явилася можливість залізти рукою вглиб. Дана конструкція вся кріпиться на одній клямці. Акуратно отщелкніте її, доклавши трохи фізичних зусиль. Після цього витягніть кришку бардачка. Для цього потягніть її трохи вправо, а потім вниз.
4
Тепер зняття бардачка полягає в останньому, але самому складному дії. Відкрутіть важкодоступний гвинт. Якщо дивитися прямо, то ви його не побачите, оскільки головка гвинта спрямована вниз, а сам гвинт не видний з першого погляду. Щоб відкрутити цей гвинт, для початку подлезьте під саму панель і подивіться на неї знизу вгору. Тепер, коли ви побачили цей гвинт, викручуйте його. Отже, замок бардачка відщепнути, всі гвинти зняті, і у вас є можливість зняти бардачок.
Зверніть увагу
Якщо ви вирішили знімати бардачок самостійно, будьте акуратні. Не зашкодить різьбу, в яку закручуються гвинти. Відкручуйте гвинти плавно, не проверніть їх. Акуратно знімайте пластину, не пошкодивши її.
Корисна порада
Не починайте відкручувати бардачок при включеному акумуляторі. Це загрожує тим, що в автомобілі може автоматично спрацювати подушка безпеки.