Як перевірити мак адресу.

МАК-адресою (інша назва - апаратний адресу) називається цифровий код завдовжки 6 байт, який встановлюється виробником мережевий плати і однозначно ідентифікує її. Згідно стандартам для мережі Ethernet, двох мережевих плат з однаковим апаратним адресою бути не може.
Інструкція
1
МАК-адреса являє собою послідовність шести пар цифр (в шістнадцятковій системі), між якими стоять роздільники. Останні можуть відрізнятися. Це можуть бути і дефіси, і двокрапки. Також цифри МАК-адреси можуть бути записані підряд, тобто без роздільників.
2
Перед тим як розбиратися в тому, якими способами можна дізнатися МАК-адресу, варто розібратися, для чого його знання може знадобитися. По-перше, ви можете перевірити МАК-адресу з сущого цікавості, по-друге, якщо ви захочете підключити через роутер кілька комп'ютерів, вам потрібно буде замінити його апаратний адресу тим, який має мережева карта.
3
Справа вся в тому, що ваш провайдер може зафіксувати МАК-адресу вашої мережевої плати, і якщо ви захочете підключити до інтернету комп'ютер з іншого платою, вам просто не дозволять це зробити. Саме тому знати МАК-адресу прописаної мережевий плати необхідно.
4
В операційних системах Windows 95 і 98 потрібно клікнути по кнопці Start, потім вибрати пункт Run. З'явиться діалогове вікно - там наберіть WINIPCFG, а потім натисніть Enter. У випадаючому списку наступного діалогового вікна виберіть Ethernet-адаптер і в поле Adapter Address ви побачите МАК-адресу мережевої карти.
5
У всіх інших модифікаціях ОС Windows необхідно запустити віконце командного рядка. Для цього натисніть клавіші Win + R і наберіть cmd. Потім введіть команду IPCONFIG/ALL. Ви побачите таблицю, де позначено безліч параметрів. Вам потрібен пункт, що містить ключове слово Ethernet, підпункт «Фізична адреса» (Physical Address).