Як видалити діаграму.

Діаграми використовуються в різних документах для візуального представлення табличних даних. Практично кожен тип документів, що містить діаграму, може бути відредагований тим чи іншим способом. Залежно від програми, в якій відбувається таке редагування, способи видалення діаграм будуть різнитися.
Інструкція
1
Завантажте документ, що містить діаграму, яку потрібно видалити, у відповідну його типом програму редагування. Якщо документ зберігається в файлі з розширенням xls, xlsx або схожого з ним типу файлів, то відкривати його можна в табличному редакторі Microsoft Office Excel. Процедура видалення діаграми в цій програмі гранично проста - просто клацніть її курсором миші і натисніть клавішу Delete.
2
Якщо діаграма зберігається в файлі формату doc або docx, то видалити стала непотрібною діаграму можна за допомогою текстового процесора Microsoft Office Word. В цьому випадку сама процедура нічим не відрізняється від описаної в першому кроці - запустивши додаток і завантаживши в нього документ з діаграмою, виділіть її клацанням миші і натисніть клавішу Delete.
3
Видалення діаграм з HTML-документів може представляти кілька велику складність. Найбільш просто цю операцію можна реалізувати, якщо сайт, зі сторінки якого треба видалити діаграму, має вбудовану систему керування. Абсолютна більшість таких систем використовує візуальний режим редагування. Вам потрібно знайти в системі управління посилання на редактор сторінок, перейти в нього і завантажити сторінку з діаграмою. Після цього, як і в попередніх варіантах, виділіть клацанням миші об'єкт, що містить діаграму - це може бути картинка в одному з графічних форматів або флеш-об'єкт. Видаляється виділений об'єкт в режимі візуального редагування теж натисканням клавіші Delete.
4
Якщо ж системи керування з вбудованим редактором сторінок немає, то доведеться відкрити файл, що містить вихідний код сторінки в якомусь редакторі і самостійно видалити з нього тег, що відноситься до діаграми. Таким редактором може бути найпростіший блокнот, а який з тегів вам потрібно шукати в коді залежить від типу файлу, що містить діаграму. Якщо це файл одного з графічних форматів (з розширенням jpg, gif, png, bmp), то шукати треба тег зображення img, в атрибуті src якого зазначений цей файл. Такий тег може виглядати, наприклад, так: Якщо діаграми виконана по флеш-технології, то треба шукати блок коду, що починається з відкриваючого тега object і завершується закриває тегом . Усередині цього блоку має бути присутній один або два атрибута, що містять вказівку на файл діаграми. Наприклад, якщо цей файл носить ім'я diag.swf, то блок коду, який вам потрібно видалити може виглядати так: