Як зробити бездротової мікронаушнік. Микронаушник своїми руками.

Іноді трапляється так, що потрібен бездротової навушник для здачі дуже складного іспиту, а купити його дорого. На цей випадок можна зробити його самому, виконавши всі необхідні для цього інструкції та завдання.
Вам знадобиться
  • - Паяльник;
  • - мікросхема;
  • - котушка;
  • - динамік;
  • - 2 батарейки;
  • - акумулятор;
  • - підсилювач для петлі.
Інструкція
1
Зробіть підсилювач петлі. Для цього використовуйте звичайну мікросхему в корпусі. Механізм включення схожий на стерео. З'єднайте разом 2 і 3 ноги. Сьома і восьма ноги йдуть окремо на конденсатори. Перший кінець петлі ставте в плюс, другий - в мінус. Намотайте петлю на 32 ома. В якості батареї візьміть будь акумулятор від стільникового телефону, наприклад, самсунга.
2
Зберіть підсилювач для петлі, користуючись м/с TDA7052. Це найкращий варіант, оскільки навушник буде ловити сигнал набагато краще. Використовуйте мікросхему в СМД корпусі всередині самого навушника. Динамік також можна взяти з будь-якого стільникового телефону.
3
Намотайте котушку на мікросхему і підключіть на вхід котушку без резисторів і конденсаторів. А для збільшення опору, просто намотайте більше витків. Додайте потім опір, оскільки з ним буде сигнал ще голосніше. Його потрібно підбирати саме по гучності, враховуючи кількість витків. Використовуйте 2 батарейки LR41. Вони цілком підійдуть для вашого бездротового навушника.
4
Використовуйте також більш тонкі батарейки 361A, якщо не підійдуть LR41. Їх заряду вистачить приблизно на 90 хвилин. Сила струму між вухом і батарейками буде приблизно 5-6 mA.
5
Припаяйте мікросхему, котушку і динамік. Це може зайняти у вас приблизно хвилин 40-50, незважаючи на те, що дрібних деталей у цій схемі немає.
6
Перевірте, як працює ваш навушник. Якщо ви зробили все правильно за вищенаведеною схемою, ви цілком добре будете розрізняти музику і мова. Чим менше витків, тим гірше чути, але і шумів менше теж. Але, чим більше витків, тим краще буде чутно і більше буде шипіння. Також при другому варіанті навушник буде сильніше реагувати на всякі навколишні прилади. Якщо чутність хоча б задовільна, ви зі спокійною душею можете йти здавати іспит, знаючи, що вам товариш буде підказувати в ваш бездротової навушник.
Зверніть увагу
Навушник повинен бути пристосований саме до вашого вуха і не виступати занадто далеко.
Корисна порада
Використовуйте старий телефон самсунг в якості деталей для навушника.
Підключення бездротових навушників до комп'ютера не забере у користувача багато часу. Все, що може знадобитися для цього заходу - це комп'ютер, навушники , а також програмне забезпечення, яке входить в стандартну комплектацію виробу.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, навушники
Інструкція
1
Якщо ви вставите USB-передавач у вільний порт на комп'ютері і встановите перемикач навушників в положення «ON», ви не почуєте жодного звуку з пристрою. Це обумовлюється тим, що система не пізнає пристрій. Для правильного розпізнавання навушників комп'ютером, вам необхідно встановити відповідне програмне забезпечення. Розглянемо детально, як зробити підключення бездротових навушників до комп'ютера.
2
Вставте в дисковод диск з програмним забезпеченням. Даний диск ви зможете знайти в комплекті поставки навушників. Коли система прочитає інформацію з диска, буде запущено діалогове вікно для установки необхідного ПО. Для коректної роботи навушників не змінюйте кінцевого шляху установки драйвера - інсталяція повинна виконуватися в каталог за замовчуванням. Для цього завжди натискайте кнопку «Далі». Наприкінці вам потрібно буде прийняти умови ліцензійної угоди, після чого натиснути кнопку «Встановити».
3
Після установки програмного забезпечення для навушників на комп'ютер, перезавантажте систему. Для цього відкрийте меню «Пуск», виберіть пункт «Завершення роботи», після чого клікніть по значку «Перезавантаження».
4
Як тільки комп'ютер буде готовий до роботи після перезавантаження, вставте передавач USB в будь-який вільний на вашому ПК порт. За рахунок раніше встановленого програмного забезпечення система автоматично визначить тип підключеного пристрою. Вам тільки залишиться поставити перемикач навушників в режим «ON» і насолодитися звуковідтворенням.