Як налаштувати міст на роутері. настройка роутера типу міст.

Багато хто вже використовують бездротові пристрої для створення локальних домашніх мереж. Але не всі знають про те, що можна синхронно підключати DSL-модем і Wi-Fi маршрутизатор для створення комбінованої мережі.
Вам знадобиться
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Якщо ваш провайдер надає послуги DSL-інтернету, то можна придбати відповідний Wi-Fi маршрутизатор, або використовувати цей пристрій з портом WAN спільно з DSL-модемом. Досить часто модем вже встановлений, тому акцентуйте увагу на другому варіанті.
2
Якщо ви в своєму розпорядженні багатопортовим DSL-модемом, то до нього, найімовірніше, вже підключено кілька комп'ютерів. Для створення бездротової точки доступу зі збереженням провідної мережі підключіть маршрутизатор до LAN-порту модем.
3
Природно, другий кінець мережевого кабелю з'єднайте з роз'ємом WAN (Internet) маршрутизатора. Підключіть до його порту LAN (Ethernet) ноутбук або стаціонарний комп'ютер. Запустіть на вибраному обладнанні інтернет-браузер і пропишіть в адресний рядок IP Wi-Fi маршрутизатора.
4
Налаштуйте параметри пристрою. Відкрийте меню WAN. Як сервер доступу вкажіть IP-адреса DSL-модему. Логін і пароль для доступу до сервера провайдера вводити не потрібно, вони вже визначені в модемі.
5
Тепер створіть бездротову мережу. Обов'язково виберіть тип безпеки і встановіть складний пароль. Це допоможе убезпечити ваші комп'ютери. Підключіть ноутбук до створеної точці доступу. Підключіть один або кілька стаціонарних комп'ютерів до роз'ємів LAN маршрутизатора.
6
Тепер відкрийте додаткові настройки Wi-Fi маршрутизатора. Виберіть «Підключення типу міст». Вкажіть адаптер бездротової мережі даного маршрутизатора і мережеву карту одного з комп'ютерів, підключених до його LAN-порту. Врахуйте, що більшість нових моделей роутерів автоматично створюють міст між цими пристроями. Прописати додаткові маршрути ви можете, відкривши меню «Таблиця маршрутизації».
7
Збережіть параметри налаштувань Wi-Fi маршрутизатора. Перезавантажте пристрій, відключивши його на кілька секунд від мережі змінного струму. Дочекайтеся завантаження устаткування. Перевірте працездатність моста.