Як запустити комп'ютер від адміністратора.

Іноді можна зіткнутися з проблемою, коли певна програма вимагає наявності адміністраторських прав. Є й інші причини, які призводять користувачів до пошуку відповіді на питання про те, як запустити комп'ютер від імені адміністратора. Відповідей на це питання існує декілька.
Інструкція
1
За допомогою безпечного режімаІтак, якщо ваш комп'ютер включений, перезавантажте його. Коли на екрані з'являться перші букви і цифри на чорному фоні, тисніть клавішу F8 на клавіатурі. Ви побачите екран, на якому перераховані різні способи завантаження операційної системи. Виберіть пункт «Безпечний режим».
2
Після вибору потрібного пункту ви автоматично ввійдете в операційну систему під адміністраторської обліковим записом. Більше нічого робити не потрібно. Хіба що вас попросять ввести пароль, якщо такий ви задавали, коли змінювали настройки облікового запису «Адміністратор».
3
Без використання екрану пріветствіяЕслі замість привітального екрана ви бачите віконце «Вхід в Windows» (де є лише два поля - «Користувач» і «Пароль», а також 3 кнопки - «Ок» «Скасування» «Параметри») , тут теж все просто. Введіть в першому полі «Адміністратор», а в другому пароль. Якщо ви пароль не задавали, залиште це поле порожнім.
4
Якщо операційна система запускається, при цьому не вимагаючи ввести ім'я користувача і пароль, робіть так: дочекайтеся завантаження робочого столу, клікніть меню «Пуск» -> «Завершення роботи». Далі в пункті «Виберіть бажану дію» виберіть «Завершення сеансу ...» і натисніть «Ок». Введіть ім'я користувача, тобто «Адміністратор» і пароль.
5
З використанням екрану пріветствіяДождітесь завантаження екрану вітання зі списком доступних облікових записів, натисніть одночасно клавіші Ctrl і Alt і не відпускаючи їх, натисніть 2 рази на клавішу Del. На екрані має з'явитися віконце «Вхід в Windows». Тепер введіть ім'я користувача та пароль.
6
До речі, в деяких випадках адміністраторська обліковий запис може називатися інакше. Точніше називається вона так само - «Адміністратор», але пишеться по-англійськи - Administrator.