Як нанести зображення на диск.

Купуючи CD або DVD-болванку, щоб записати на неї який-небудь фільм, користувачі ПК зазвичай просто підписують її маркером, щоб не забути, що там записано. Однак ви можете нанести на диск оригінальне зображення - так ви і прикрасите його, і завжди будете знати, які файли на ньому знаходяться. А зробити це можна трьома способами.
Вам знадобиться
  • - привід DVD з функцією Light Scribe (записуючий);
  • - DVD-диск із спеціальним напиленням;
  • - програма Droppix або Nero.
Інструкція
1
Перший спосіб нанесення зображення на диск можна коротко описати так: ви робите малюнок диска і запускаєте програму записи DVD-приводу з функцією Light Scribe.
2
Отже, відкрийте будь вподобане вам зображення або зробіть свій шаблон за допомогою будь-якого доступного вам графічного редактора. Також застосуєте монохромний, тобто чорно-білий режим. Залежно від розмірів і форми картинки для нанесення на диск, відрегулюйте її розташування. Не забудьте, що в центрі диска є отвір.
3
Далі запустите драйвер Light Scribe. Виберіть в налаштуваннях найкращу якість, потім збережіть зміни кліком по кнопці «Ок».
4
Тепер запустіть програму Droppix. Клікніть по пункту меню «Файл», потім виберіть підпункт «Відкрити» і потрібну вам картинку. В меню зліва виберіть характер і тип наносимой на диск написи.
5
Клацніть по кнопці «Попередній перегляд», відрегулюйте яскравість. Краще зробити її значення невеликим, інакше чіткість картинки на диску буде «кульгати».
6
Потім вставте в привід диск і натисніть на кнопочки «Запис». Зачекайте кілька хвилин. Коли процес запису зображення завершиться, можете витягувати диск з приводу і милуватися ним.
7
Другий спосіб передбачає використання програми Nero Cover Designer. Ніяких спеціальних приводів для цього не потрібно. Створіть обкладинку для диска або імпортуйте файл із зображенням готового варіанта обкладинки.
8
Останній спосіб нанесення зображення чи написи на диск також не відрізняється особливою складністю. Однак для здійснення друку на болванці вам знадобиться спеціальний принтер, який має відсік для вставки дисків і здатний проводити друк на них. Його покупка виправдана лише в тому випадку, якщо ви займаєтеся виробництвом або розмноженням дисків. В іншому випадку окупить себе ця техніка дуже і дуже не скоро.