Як досягти високого результату і забезпечити його стійкість.

У кожному виробництві, на будь-якому підприємстві дуже важливим є досягнення високого результату. Для підтримки стійкості результативності в роботі потрібно створення системи. Для цього необхідно детально вивчити всі нюанси виробництва.
Інструкція
1
Для початку чітко уявіть те, що буде кінцевим результатом, продуктом виробничої діяльності. Це дуже важливо для постановки задач для співробітників. Ви повинні чітко і доступно їм пояснити, що ви хочете від них зрештою. Кожен співробітник повинен розуміти, що конкретно він має робити і як.
2
Також продумайте критерії якості вашого продукту. Для цього можна скористатися прийнятими нормами (наприклад, ГОСТ) або розробити критерії якості самостійно (якщо ви виробляєте ексклюзивний продукт). Систематично перевіряйте якість готового продукту, використовуючи вироблені критерії.
3
Розробіть план по досягненню вашої кінцевої мети. Він необхідний для планомірного і систематичного робочого процесу. При складанні плану враховуйте умови, які є на підприємстві (своєчасна поставка необхідних матеріалів, надійність обладнання і т.д.). Тільки забезпечивши необхідні умови для всіх рівнів виробництва, ви зможете досягти високих результатів.
4
Крім того, візьміть до уваги людський фактор. Для забезпечення високого і стабільного результату потрібні висококваліфіковані фахівці. Підібрати персонал необхідного рівня буває складно, якщо у вас вузьконаправлене виробництво. Як варіант застосуєте підвищення кваліфікації на самому підприємстві. Для цього введіть наставництво для молодих фахівців. Це дозволить передати їм накопичений досвід, а також проконтролювати процес їх роботи. Постійно працюйте над підвищенням кваліфікації персоналу. Це позитивно позначиться на якості продукту.
5
Крім цього продумайте графік роботи всіх співробітників. Своєчасний відпочинок дозволить підвищити продуктивність їх трудової діяльності. Також забезпечте їм всі умови для роботи (безпека робочого місця, наявність необхідних матеріалів і т.д.). Застосовуйте систему мотивації для працівників.
6
Для забезпечення стійкості високого результату в роботі необхідно розробити систему контролю якості. Контроль повинен бути постійним, а не епізодичним. Це дозволить своєчасно виявити і усунути можливі недоліки у виробництві.
Сучасний світ вимагає досягнення високого результату , і часом це перетворюється на справжню гонку з часом. Нам хочеться збільшити власну ефективність, зробити більше справ, заробити більше грошей, але кількість годин у добі обмежена. Що ж робити?
Інструкція
1
Зрозуміти, що якість результату не залежить від кількості скоєних вами справ за добу. Справа в тому, що ми часто витрачаємо час не на те, що підвищує загальний результат, а на другорядні одномоментні речі. Наприклад, замість того, щоб виконувати одноманітну роботу щодня, нарощуючи обсяги, можна продумати довгостроковий план, який в майбутньому принесе велику суму грошей. Зусиль ви витратите менше, але результат буде вище.
2
Щоб визначити, які справи важливі, а які другорядні, для початку встановіть чіткий ліміт на кількість цих самих справ або на час їх виконання. В цьому випадку ви будете виконувати тільки ту роботу, яка дійсно має першу важливість, а все інше відмітається на другий план.
3
Щоб зрозуміти, які справи приносять найбільший результат і несуть в собі потенційне висока якість, необхідно вивчити весь список ваших справ. По кожному з них дайте відповідь на ряд запитань: як довго протривати ефект від цієї справи, як воно вплине на ваше життя і кар'єру, чи можете ви без збитку для основної мети від нього відмовитися?
4
Ще один спосіб визначитися з завданнями - визначте для себе головну мету на рік вперед, який саме результат ви хочете отримати.
5
Далі подумайте, що саме вам необхідно зробити для досягнення цієї мети. Для цього уявіть себе рівно через рік, коли ви отримали те, чого хотіли, а потім відкотіться поступово назад і «подивіться», що ви для цього зробили. Запишіть. Це ваш план дій на цей рік, це ваші головні завдання, які повинні стояти поверх всіх інших у списку справ.
6
Дисципліна відіграє неабияку роль. Необхідно виконувати те, що ви задумали в чітко відведені терміни, а так же концентруватися на важливому, не даючи другорядним справах прослизнути попереду першорядних. Дотримуючись всі ці умови, ви зумієте домогтися високого результату і, в той же час, затратити мінімум енергії.