Як залишитися жити в Німеччині.

«В гостях добре, а вдома краще!» - Одна з найзнаменитіших прислів'їв, але проте ж погоджуються з нею не все. Кожен сам для себе вибирає свій дім і місце, де хоче і буде жити. Наприклад, в Німеччині. Якщо ви дуже хочете туди переїхати, але боїтеся, що не зможете прижитися, то не хвилюйтеся! Головне - це запам'ятати деякі правила.
Інструкція
1
Першим ділом вам необхідно вивчити мову. Для початку вистачить і англійської мови. Чим більше ви будете спілкуватися з людьми, тим швидше запам'ятаєте і звикнете до нових акцентів, словами і фразами. Однак, хоча переважна частина німців і говорить англійською, їх основна мова - німецька. Тому, щоб добре розуміти, про що говорять, освойте хоча б самі ази німецької мови. І говорите! Якнайбільше говорите! І тоді мовний бар'єр для вас зникне. Але якщо вам зовсім важко, то спробуйте записатися на курси німецької або англійської мови прямо в Німеччині.
2
Традиції і моральний стан. Щоб прижитися душею, потрібно мати спільні цінності, поважати звичаї, а також усім разом святкувати свята. Це потрібно для того, щоб ваше життя не була нудною, щоб ви розважалися не тільки поодинці, але і разом з іншими жителями. Слідувати цьому чи ні - справа ваша.
3
Перед переїздом подбайте про своє життя: знайдіть місце, де будете жити. Купуйте або зніміть квартиру. Постарайтеся це зробити заздалегідь, а якщо не вийде, то вирішіть цю проблему відразу, як приїдете! Якщо у вас є діти, то проблему житла тим більше потрібно вирішити негайно, щоб не мучити дітей. Подумайте, де ви будете працювати. Певну суму грошей на перший час завжди можна взяти, але що ви будете робити, коли гроші закінчаться?
4
Якщо вас все влаштовує, то ви спокійно можете оформляти документи і їхати жити до Німеччини! Це всього лише звичайна країна зі звичайними людьми, які, можливо, свого часу теж вирішили переїхати жити в неї.
Корисна порада
Почитайте книги про життя в Німеччині. Купіть карту.