Як видалити програми з комп'ютера. Як знайти файли Каторі остаються після видалення гри.

Видалення програм з комп'ютера - не настільки проста процедура, як здається на перший погляд. І якщо те, що програми з локального диска просто видалити не можна, і замість цього необхідно користуватися спеціальною процедурою видалення, відомо багатьом, то про те, що майже завжди навіть таке видалення не проходить безслідно для реєстру системи - більшості користувачів невідомо.
Вам знадобиться
  • Для того, щоб видалити програми повністю, не залишивши «хвостів» у реєстрі, потрібно спеціальна утиліта для чищення реєстру - «Regcleaner». Ця утиліта безкоштовна, поширюється по ліцензії freeware.
Інструкція
1
Спочатку програму, що підлягає видаленню, необхідно видалити за допомогою стандартних засобів, що надаються системою. Натисніть Пуск - Настройка - Панель управління - Установка й видалення програм. Знайдіть у списку програм ту, яку хочете видалити і натисніть кнопку «Видалити».
2
Після видалення програми необхідно перевірити, чи не залишилося після неї в реєстрі помилкових ключів, збійних гілок, і чи коректно вона віддалилася. Запустіть Regcleaner. На вкладці Software подивіться, чи немає у списку встановлених програм тієї, яку ви тільки що видалили. Якщо вона є, відзначте її галочкою та натисніть кнопку «remove selected». Після цього можна бути повністю впевненим, що програма видалена коректно і безпомилково.
Зверніть увагу
Будьте обережні при видаленні програм. Іноді на комп'ютері встановлено кілька програм однієї фірми. Не помиліться з назвою удаляемой програми!