Як відправити відео файл.

Найчастіше передача відеофайлів по електронній пошті стає справою досить важким, так як вони зазвичай мають великі розміри. Очевидним виходом зі сформованої ситуації є розбиття файлу на кілька частин-архівів. Також відеоролики і навіть цілі фільми можна передати за допомогою файлообмінних сервісів, заливаючи їх на один з таких сервісів і відправляючи посилання на завантажені файли по електронній пошті.
Інструкція
1
Скористайтеся який-небудь прикладної програмою, що розбиває відеофайл на частини. Наприклад, якщо у вас встановлена програма-архіватор WinRAR, клікніть по файлу правою кнопкою миші і в меню виберіть рядок «Додати до архіву ...». Запуститься архіватор і на вкладці «Загальні» відкриє вікно установок.
2
Шукайте текст «Розділити на томи розміром ...», щоб розбити відеофайл. Нижче максимальний розмір частин (в байтах). Якщо після числа написати m, ви тим самим позначите мегабайти (наприклад, 10 m).
3
Клацніть по кнопці «Ок» і архіватор в тій же папці створить багатотомний архів, який складатиметься з файлів зазначеного вами розміру.
4
Тепер файли можна надсилати електронною поштою як будь-яку іншу інформацію. Якщо у вас на ПК встановлено поштовий клієнт, перетягніть перший з файлів багатотомного архіву у віконце редагування листа. Заповніть всі необхідні поля і відправляйте лист.
5
Якщо лист ви будете відправляти через сайт пошукача, авторизуйтесь, потім створіть лист, заповніть всі поля і шукайте посилання, перейшовши за яким ви зможете прикріпити до листа вкладення. Клацніть по ній і виберіть перший файл багатотомного архіву і клацніть по кнопці «Відкрити». Те ж саме виконайте з іншими частинами архіву.
6
Другий спосіб пересилання відео полягає в його завантаженні на файлообмінний сервіс і відправці одержувачу посилання на скачування файлу. Перейдіть спочатку на сайт сервісу, заповніть поля форми. Наприклад, якщо ви користуєтеся сервісом IFolder, на сайті сервісу початкова форма буде складатися лише з одного поля, а також кнопки «Відкрити». Тисніть на кнопку, вибирайте на комп'ютері файл і тисніть «Відкрити».
7
Клацніть по напису «Завантажити», щоб скрипти сервісу почали копіювати файл (файли) з комп'ютера на сервер. Це може зайняти близько декількох хвилин, а може й десятків хвилин. Все залежить від розміру закачується файлу.
8
Як тільки завантаження файлу закінчиться, ви побачите таблицю з списком завантаженого, а також форма, де ви можете вказати опис файлу, встановити пароль на скачування, прикріпити обкладинку-картинку.
9
Заповнивши потрібні поля, вказавши свою поштову скриньку і код-капчу, клікніть по посиланню «Підтвердити», і перед вами з'явиться фінальна сторінка, на якій ви побачите посилання для скачування, яку і потрібно відправити одержувачу.
Поштові скриньки в інтернеті дозволяють відправляти різні файли, листуватися повідомленнями, відправляти листівки та музичні файли. При цьому обмеження є тільки за обсягом відправляється файлу.
Вам знадобиться
  • - електронний ящик;
  • - інтернет;
  • - браузер;
  • - доступ до поштової скриньки.
Інструкція
1
Як же можна відправити відео по пошті ? Для цього потрібен спеціальний зареєстрований ящик в системі. Якщо у вас вже є аккаунт в одній з поштових систем, потрібно створити нове повідомлення, яке буде містити текст, адреса одержувача і файли. Як правило, для цього можна скористатися не тільки стандартними засобами сервісу, а спеціальним програмним забезпеченням. Подібних програм в інтернеті є велика кількість. Можете скористатися такою утилітою, як The Bat.
2
Завантажте програму в інтернеті за допомогою браузера або менеджера завантажень. Встановіть на жорсткий диск. Бажано подібні утиліти інсталювати в системний локальний диск разом з операційною системою, щоб у разі непередбачених ситуацій можна було все відновити за допомогою створеної копії. Як тільки програма буде встановлена на комп'ютер, на робочому столі з'явиться ярлик, за допомогою якого можна запустити програму. Натисніть на ярлик два рази лівою клавішею миші.
3
З'явиться віконце, в якому потрібно буде ввести свою поштову скриньку і пароль. Як тільки ви це зробите, почекайте якийсь час, щоб дані були перевірені програмою. Далі натисніть кнопку «Створити нове повідомлення». У графі «Одержувач» впишіть адресу поштової скриньки, на який потрібно відправити відео файли. Натисніть на кнопку «Обзор», щоб вказати всі файли, які потрібно відправити за допомогою електронної пошти.
4
Якщо вся інформація заповнена, і файли готові до відправки, натисніть кнопку «Відправити». Доведеться почекати деякий час, щоб система завантажила всі файли і доставила адресату. При цьому час залежить від швидкості інтернету, встановленого на вашому комп'ютері. Також варто відзначити, що файли найкраще відправляти не декількома файлами, а одним заархівованим. Для цього використовуйте спеціальне програмне забезпечення, яке називається Win Rar. Знайти можете в інтернеті або на настановних дисках.