Як включити мікрофон в вісті.

У правильному поєднанні з комп'ютером, мікрофону можна знайти достатньо широке застосування. Воно не обмежується можливостями звукозапису в стандартній програмі операційної системи. Ви можете дзвонити своїм друзям по скайпу, спілкуватися в голосовому чаті, співати караоке та багато іншого. Щоб мікрофон працював правильно, його потрібно налаштувати. Як це зробити, розглянемо далі.
Вам знадобиться
  • - мікрофон;
  • - комп'ютер з операційною системою Windows Vista.
Інструкція
1
Перевірте наявність відповідного входу в звуковій карті на вашому комп'ютері. Для цього розгорніть системний блок задньою панеллю до себе. Якщо у вас ноутбук, то потрібне гніздо слід шукати на бічній або передньої панелі. У вбудованих звукових карт, як правило, всього три гнізда. Це вихід для спікерів, лінійний і мікрофонний входи. Знайдіть гніздо червоного кольору або з намальованим поруч з ним мікрофоном. Далі, вставте штекер вашого мікрофона у відповідний вхід звукової карти. Щоб активувати мікрофон в вісті, дотримуйтесь наступних вказівок.
2
Активуйте функцію мікрофона в настройках системи. Щоб включити мікрофон в вісті, зайдіть в панель управління і два рази клікніть по іконці «Аудіо та Відео». Далі зніміть галочку з пункту «Вимкнути мікрофон». Потім відрегулюйте гучність мікрофона до потрібного рівня. Залежно від якості мікрофона її потрібно регулювати по-різному. Якщо ви придбали найдешевший мікрофон «трубка», підійміть гучність до максимуму.
3
Перевірте працездатність мікрофона на іншому комп'ютері в разі, якщо він не працює. Іноді мікрофонний вхід, який розташовується на лицьовій панелі системного блоку, може не працювати. Тому, якщо ви використовували саме його, переведіть мікрофон безпосередньо у вхід в звуковій карті. Якщо мікрофон опинився повністю в робочому стані, то проблема, швидше за все, в звуковій карті. Переустановите її драйвера.
4
Зайдіть в панель «Аудіо та Відео» і натисніть на пункт «Управління пристроями». Якщо ваш комп'ютер підключений до мережі інтернет, виберіть свою звукову карту зі списку пристроїв і клікніть на кнопку «Оновити драйвера». Операційна система самостійно знайде в інтернеті драйвера і встановить їх на ваш комп'ютер. Після цього знову спробуйте включити мікрофон.