Як прибирати в фотошопі прищі ? Як заретушувати прищі.

Прикро, коли в день фотозйомки на шкірі обличчя зовсім недоречно вискакують прищі - пам'ятна фотографія стає кошмаром. Але справа поправимо. Щоб згладити дефекти шкіри в програмі AdobePhotoshop, існує спеціальний набір інструментів Healing Brush ("пензель відновлення").
Інструкція
1
Завантажуємо файл з фотографією. Знайшовши проблемне місце, збільшуємо масштаб зображення, щоб в деталях бачити те, що ми будемо делать.Вибіраем інструмент Spot Healing Brush, підбираємо розмір кисті таким, щоб він злегка охоплював проблемну зону. Клацаємо кнопкою миші, і програма автоматично підшукає схожий фрагмент зображення, щоб замінити докучає нам вада.
2
Може трапитися так, що автоматика не впорається із завданням, і тоді вказати місце «трансплантації» доведеться вручну. Для цього скористаємося інструментом Healing Brush з того ж набору - він володіє більш гнучкими настройками. Утримуючи клавішу Alt (курсор при цьому перетворюється в значок мішені), знаходимо на зображенні таке місце, яке підходячи за кольором і фактурою, на наш погляд, могло б непомітно «закамуфлювати» собою вада. Клацаємо в це місце, потім клавішу Alt можна відпустити. Тепер, підбивши кисть до проблемній зоні, ми маємо можливість заретушувати її більш коректно.