Як відкрити притулок для бездомних тварин.

Притулок для тварин - це місце, де міститися бездомні, втрачені або кинуті тварини, в основному кішки і собаки. У притулку їм надають ветеринарну допомогу, піклуються про тварину (годують, поять), шукають нових господарів або нове місце проживання. Щоб створити притулок своїми силами, вам знадобитися дружний колектив, приміщення для притулку і спонсори, які допоможуть вам у матеріальному забезпеченні притулку всім необхідним.
Вам знадобиться
  • - приміщення для притулку;
  • - співробітники для роботи в притулку;
  • - матеріал для обладнання вольєрів;
  • - корм для тварин;
  • - засоби для догляду за тваринами;
  • - ліки.
Інструкція
1
Зберіть колектив, який працюватиме разом з вами і допомагати вам в організації притулку. Кожен повинен займатися своїми обов'язками і нести відповідальність за певну справу. Співробітники повинні вміти доглядати за тваринами і любити їх. Необхідно мати досвідченого співробітника або ветеринара, який постійно буде спостерігати за станом тварин, при необхідності доставляти їх у ветеринарну лікарню.
2
Зверніться до адміністрації свого району у відділ по роботі з громадськими організаціями. Там вам підкажуть, як правильно зареєструвати організацію.
3
Знайдіть приміщення, в якому можна буде організувати притулок. Будівлю або приміщення для притулку повинно забезпечувати тваринам захист і нормальні умови проживання, мати каналізацію та водопровід.
4
Обладнайте приміщення вольєрами, купіть корми, ліки, засоби для догляду за тваринами. Для цього знадобляться кошти. Вам доведеться шукати спонсорів, які могли б допомагати притулку на постійній основі. Вольєри повинні провітрюватися або вентилюватися, мати достатній розмір для проживання тварини, обігріватися в холодну пору року. Приміщення необхідно регулярно прибирати і проводити дезінфекцію. Тварин необхідно утримувати в одиночних вольєрах, щоб легше було відстежувати їх стан здоров'я, а також перешкоджати розмноженню інфекцій. Якщо такої можливості немає, і тварини утримуються за кілька, то слід дотримуватися таких правил: не тримати в одному вольєрі тварин однієї статі, що не поміщати разом собак і кішок, хворих тварин тримати окремо від здорових і ізолювати агресивних тварин від інших. При вмісті в одному приміщенні декількох тварин у кожного має бути достатньо місця, щоб нормально стояти, лежати, повертатися і сидіти.
5
На кожну тварину, яке надходить до притулку, вам доведеться заповнювати стандартну форму, в якій міститься опис тварини, стан здоров'я, надання медичної допомоги та приміщення в притулок.