Як вивести монітор на телевізор.

Сучасні користувачі інтернету вже практично відмовилися від звичного телебачення. Як гідна альтернатива вони використовують IP-TV, налаштовуючи з'єднання між комп'ютером і телевізором.
Вам знадобиться
  • - кабель передачі відео.
Інструкція
1
Щоб використовувати плазмовий або рідкокристалічний телевізор замість звичайного монітора або спільно з ним, підберіть відповідний кабель передачі відеосигналу. Для цього знайдіть ідентичну або взаємозамінну пару роз'ємів біля телевізора і відеокарти комп'ютера.
2
Це можуть бути наступні пари портів: VGA-VGA, VGA-DVI, DVI-DVI, DVI-HDMI і HDMI-HDMI. Природно, краще не використовувати канали VGA, тому що даний порт передає тільки аналоговий сигнал, а не цифровий. Придбайте відповідний кабель і перехідник, якщо буде потрібно.
3
Здійсніть з'єднання між відеокартою комп'ютера і телевізором. Спочатку налаштуйте параметри зображення останнього пристрою. Відкрийте його настройки. Перейдіть в меню «Джерело сигналу». Виберіть той порт, до якого ви недавно підключили кабель.
4
Тепер включите комп'ютер і дочекайтеся завантаження операційної системи. Відкрийте настройки параметрів екрану. У тому випадку, якщо телевізор не визначився автоматично, натисніть кнопку «Знайти» і дочекайтеся визначення другого екрану.
5
Тепер виділіть графічне зображення телевізора і активуйте пункт «Зробити цей дисплей основним». Можете сміливо відключати стандартний монітор.
6
Якщо ж ви вирішили налаштувати синхронне використання обох дисплеїв, то активуйте функцію «Розширити цей дисплей». Рекомендують попередньо зробити основним екраном монітор комп'ютера. Це допоможе уникнути подальших проблем при відключенні телевізора.
7
Для забезпечення найкращої якості передачі зображення відкрийте настройки телевізора і встановіть частоту оновлення екрану. Вона повинна збігатися з частотою монітора. Це дозволить знизити навантаження на відеокарту і уникнути сильного спотворення зображення. Якщо ви вирішили включити функцію дублювання екрану, то обов'язково встановіть ідентичне дозвіл на телевізорі і моніторі.