Як визначити талант дитини.

Кожна людина наділена талантом. Хтось може гарно малювати, хтось майстерно танцює, хтось чарівно грає на музичних інструментах, а хтось віддає перевагу грати перед публікою.
Інструкція
1
Але всі таланти відразу розвинути дуже складно і дається це лише одиницям. В яку секцію віддати дитину, а може бути в які, а не в яку, раптом їх буде декілька, але при цьому хотілося б вгадати не тільки побажання малюка, але і його здатності до того чи іншого виду мистецтва. Не виключено, що дитина взагалі віддасть перевагу мистецтву науку.
2
Якщо ви хочете віддати дитину в музичну школу, то перш за все переконайтеся, що він цього хоче. Розвивати слух необхідно протягом довгого часу, а для цього треба мати не лише терпіння, а й бажання. Якщо з бажанням все нормально, то зверніть увагу на те, чи подобається це вашому малюкові. Чи любить він співати, чи займається цим у вільний час, наспівуючи дитячі мелодії вдома, у школі чи дитячому садку. Якщо дитина частенько уявляє себе в ролі співака чи співачки, влаштовуючи вам домашні концерти, тримаючи в руці гребінець, але твердо стверджуючи, що це мікрофон, беріть дитину за руку і терміново ведіть на вокал. З таких діток і виростають майбутні зірки естради.
3
Якщо ваша дитина не співає, це ще не означає, що він не вміє танцювати. Багато діток володіють хорошим почуттям такту, пластичністю і координацією. Що стосується пластики, то найкраще вона розвивається в юному віці, коли дитині 4-8 років. Віддавши в цьому віці малюка на танці, незабаром, він зможе з легкістю продемонструвати вам свій шпагат. Якщо у дитини виходить танцювати в такт, а рухи відрізняються певною задумкою і пластичністю, не сумнівайтеся у своєму малюку. У нього все вийде, головне старанно тренуватися і розвивати навичку.
4
Діти більш спокійні можуть віддати перевагу малювання. Щоб віддати дитину в школу малювання, подивіться перш на його малюнки. Як він малює, що малює, які фарби підбирає. Не всі діти вміють гарно малювати, та це й зрозуміло, якщо врахувати, що кожен у дитинстві не відрізнявся особливою вигадливістю у своїх малюнках. Якщо малюк вміє малювати чіткі контури, але при цьому правдоподібні і реалістичні речі такими, якими вони є - це прекрасно. Не замислюйтесь, дитину можна відводити на уроки живопису.
5
Дітей емоційних і відкритих з радістю вітають театральні гуртки. Якщо ваша дитина не боїться висловлювати свої думки відкрито, яро зображує і пародіює всіх домочадців, то перед вами майбутній актор. Ведіть свого малюка на акторські курси.
Діти талановиті від народження, впевнені психологи. Головне, розгледіти творчі починання малюка і правильно їх розвинути. Фахівці склали ряд рекомендацій, як можна побачити в своїй дитині певні схильності до того чи іншого виду мистецтва, спорту тощо.
Уважно придивіться до дитини - приховані таланти можуть видати навіть ті ігри, які він вибирає. Так, наприклад, якщо малюк захоплюється конструкторами, кубиками, мозаїкою та іншими іграшками, що складаються з деталей, він схильний до конструювання. А значить, що у нього, по-перше, багата уява, по-друге, досить розвинена логіка. А це означає, що він цілком може займатися малюванням та іншими заняттями, пов'язаними із застосуванням його талантів. Любителям купатися у ванні можуть припасти до душі походи в басейн, де вони цілком і повною мірою зможуть застосувати свої вміння та знання. У випадку, якщо малюк захоплюється фотозйомкою, не варто відбирати у нього фотоапарат. Краще допомогти йому розвинути талант за допомогою різних підказок - навчіть його звертати увагу на деталі, фокусуватися на них, пояснювати, як важливо освітлення для хороших знімків. Досить багато батьків прагнуть віддати дитину в секції та гуртки. Тільки це, як правило, ті заняття, на які дорослі хотіли б ходити самі. А це ніяк не сприяє розвитку талантів дитини. Потрібно знайти підходящі для вашого малюка заняття методом проб і помилок. Для цього відведіть його на різні пробні заняття. На тих, які йому сподобаються найбільше, і зупиніться. Адже талант швидше проявить себе, якщо малюк буде займатися тим, що йому по-справжньому подобається. Обов'язково зверніть увагу на те, як ваша дитина збирає яку-небудь інформацію, компонує її і підносить. З цього можна легко зробити висновки про талант оратора. А саме він, за визнанням психологів, є одним з найбільш важливих у житті людини. Якщо ваша дитина любить малювати на всьому підряд, починаючи з шпалер і закінчуючи полями шкільних зошитів, не варто його лаяти. Адже це говорить про його просторовому уяві. Можливо, якщо розвинути ці його таланти, дитина стане відмінним дизайнером або модельєром. Особливий дар - вміння спілкуватися зі світом і природою. Діти, які мають даними умінням, зазвичай дуже ласкаві, відкриті, добрі. Щоб допомогти своєму малюкові розкрити його талант, потрібно небагато батьківського участі та інтересу. Не можна лаяти малюка за його спроби в тій чи іншій галузі. Їх потрібно заохочувати, звичайно ж, в розумних межах. Так, наприклад, якщо дитина любить малювати на шпалерах або шкіряних диванах, просто переведіть його увагу, купивши йому спеціальний мольберт.