Як дізнатися розмір взуття дитини.

Якщо ваш малюк ще зовсім маленький, а його ніжки вже потребують взуття, то зовсім не варто гадати який розмір ноги у вашої крихітки. Можна кількома способами дізнатися розмір взуття вашого малюка.
Інструкція
1
Перший спосіб. Самий елементарний спосіб з усіх можливих. Щоб виміряти розмір ноги, вам знадобляться листок паперу, ручка, олівець чи фломастер. Покладіть листок паперу на підлогу. Простежте за тим, щоб він не ковзав і був добре зафіксований на місці. Буде непогано, якщо один з батьків зможе тримати листок, притиснувши його краю пальцями до підлоги. Якщо ви проводите виміру одна або один, то зафіксуйте краю листка за допомогою скотча. Для цього до куточків паперу прикріпіть по шматочку скотча, кожен з яких закріпіть на підлозі. Після того, як листок зафіксований, приступите до основної частини виміру. Поставте ніжку дитини на аркуш паперу і обведіть маркером контур стопи, щоб на листку залишився як би відбиток. Намагайтеся обводити так, щоб олівець максимально щільно прилягав до ніжки. Вийшов малюнок і є розмір ніжки вашого малюка.
2
Якщо вам не сподобався такий спосіб вимірювання, або ви порахували його не зовсім точним, то спробуйте скористатися іншим. Для цього візьміть кравецький сантиметр і виміряйте довжину стопи, ширину стопи. Буде краще, якщо ви виміряєте ширину стопи в трьох точках. У пальчиків, посередині стопи і у п'ятки. Отримані вимірювання запишіть на листок паперу, щоб не забути, і вирушайте в магазин за покупками.
3
Якщо і цей спосіб ви порахували не відповідним, тоді спеціально для вас є ще один дуже хороший спосіб виміряти реальний розмір стопи вашого малюка. Для цього вам знадобиться пластилін. Гарненько розігрійте пластилін в руках, щоб він став дуже м'яким і пластичним. Цей спосіб вимірювання відрізняється не стільки точністю, скільки захопливістю процесу, який сподобається не тільки дитині, а й вам самим. Поставте ніжку дитини на пластилін, щоб залишився глибокий слід. Дитина може навіть походити по пластиліну, тоді відбиток залишиться більш глибокий. Це дозволить вам з легкістю підібрати взуття вашій дитині. Тепер проблем з вибору взуття бути не повинно!