Як відкрити диспетчер пристроїв.

Хочете дізнатися повну інформацію про пристрої, встановлених на вашому персональному комп'ютері, і не знаєте - як це зробити ?! Скористайтеся спеціальною системної програмою Windows - «Диспетчер пристроїв». Існує кілька способів запуску або відкриття «Диспетчера пристроїв».
Інструкція
1
Windows XPОткройте меню «Пуск» і виберіть пункт "Налаштування" .Далі вам необхідно відкрити «Панель управління», а в панелі - пункт «Система» .Тепер відкрийте вкладку «Обладнання». Натисніть кнопку «Диспетчер пристроїв», щоб відкрити програму управління обладнанням.
2
Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2008Откройте меню «Пуск» - «Панель управління» .Виберіть посилання «Обладнання та звук» .Найдіте в довгому списку посилання «Диспетчер пристроїв» і запустіть програму.
3
Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2008Программу «Диспетчер пристроїв» можна відкрити за допомогою командного рядка в усі вказані систем. Відкрийте меню «Пуск». Знайдіть поле «Виконати» Використовується команду «mmc devmgmt.msc». Відкриється «Диспетчер пристроїв» Використовується команду «mmc compmgmt.msc» - відкриється вікно «Керування комп'ютером». Зі списку зліва виберіть вкладку "Диспетчер пристроїв".
Зверніть увагу
Для того щоб запустити програму «Диспетчер пристроїв» можна користуватися будь обліковим записом, встановленої на даному комп'ютері. Але тільки члени групи "Адміністратори" можуть змінювати пристрої та їх налаштування.
Диспетчер пристроїв - корисний інструмент управління операційної системи Windows. Він дозволяє отримувати інформацію про встановлене програмне забезпечення, проводити оновлення драйверів і вносити зміни в налаштування обладнання.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows Vista
Інструкція
1
Увійдіть в меню «Пуск» і виберіть «Панель управління».
2
Натисніть кнопку «Обладнання та звук» в контекстному меню.
3
Використовуйте кнопку «Диспетчер пристроїв». При наявності у користувача вбудованих прав адміністратора, відкриється вікно програми. При приналежності користувача до робочої групи "Адміністратори", натисніть кнопку «Продовжити» у вікні «Контроль облікових записів користувачів». За відсутності у користувача адміністраторських прав, буде відкрито вікно попередження про неможливість внесення змін. Натисніть кнопку OK для відкриття диспетчера пристроїв в режимі просмотра.Другім способом відкриття диспетчера пристроїв служить використання командного рядка.
4
Натисніть кнопку «Пуск» і введіть значення mmc devmgmt.msc в рядку пошуку. Слід пам'ятати, що обмеження в правах дійсні у всіх варіантах запуску утиліти диспетчера устройств.Однім з найбільш простих способів відкриття диспетчера пристроїв є використання графічного інтерфейсу Windows.
5
Увійдіть в меню «Пуск». Використовуйте опцію «Управління» в сервісному меню «Мій комп'ютер», що викликається правим кліком миші на поле «Мій комп'ютер».
6
Виберіть «Диспетчер пристроїв» .Прінадлежность диспетчера пристроїв до інструментів адміністрування дозволяє управляти його запуском з вікна «Керування комп'ютером».
7
Натисніть кнопку «Пуск» і введіть значення mmc compmgmt.msc в рядку пошуку. Ця дія відкриє вікно «Керування комп'ютером».
8
Виберіть «Диспетчер пристроїв» .Додаткові опцією є можливість запуску диспетчера пристроїв з віддаленого комп'ютера.
9
Натисніть кнопку «Пуск» і використовуйте опцію «Управління» в сервісному меню «Мій комп'ютер», що викликається правим кліком миші на поле «Мій комп'ютер».
10
Виберіть рядок «Підключитися до іншого комп'ютера» в сервісному меню «Дія».
11
Натисніть кнопку «Обзор» (при необхідності - «Додатково») у вікні, «Вибрати інший комп'ютер» для пошуку потрібного пристрою. Підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK. Можливий варіант введення імені комп'ютера в текстовій строке.Прі успішному підключенні поруч зі значком «Керування комп'ютером» в дужках буде видимим ім'я підключеного пристрою.
Зверніть увагу
При запуску диспетчера пристроїв можливе використання будь облікового запису користувачів, але тільки адміністратори або користувачі, що входять до робочих груп з адміністраторськими правами, можуть вносити зміни в налаштування обладнання.
Корисна порада
При віддаленому підключенні диспетчер пристроїв буде працювати тільки в режимі перегляду.