Як скасувати замовлення в інтернеті.

Інтернет-магазини представляють відмінну альтернативу звичайним магазинам, пропонуючи купити товари з доставкою додому. Однак іноді після замовлення в інтернет-магазині покупець змінює своє рішення, і виникає необхідність відмовитися від покупки. Порядок дій при скасуванні замовлення залежить від специфіки роботи магазину і стадії виконання вашого замовлення.
Вам знадобиться
  • Інтернет.
Інструкція
1
Скасування замовлення в інтернет-магазинах проводиться згідно 26 статті закону «Про захист прав споживачів». Вона свідчить, що покупець може відмовитися від замовленого товару в будь-який час до того, як він його отримав. Як правило, порядок відміни замовлення розписаний на сайті інтернет-магазину. Зайдіть на сайт, де ви замовили товар і ознайомтеся з розділами «Питання-відповідь», «Замовлення», «Процедура замовлення» та іншими подібними. Якщо ви знайшли інструкцію, як скасувати замовлення в інтернеті, слідуйте їй.
2
Скасувати замовлення найпростіше під час його формування, коли він ще не відправлено. В такому випадку на сайті магазина в вашому розділі «Кошик» натисніть кнопку «Скасувати» або спеціальну іконку для відміни замовлення.
3
Щоб скасувати вже оформлений і відправлений замовлення, зайдіть в «Особистий кабінет» на сайті інтернет-магазину. Натисніть «Анулювати» або «Скасувати замовлення», якщо така послуга передбачена. Після цього зателефонуйте менеджеру магазину за вказаною на сторінці «Контакти» номеру і повідомте про скасування замовлення. Вкажіть номер вашого замовлення. Номер можна дізнатися в «Особистому кабінеті» або в листі, надісланому на вашу електронну пошту після того, як ви відправили замовлення.
4
Якщо інтернет-магазин не передбачає самостійного скасування замовлення в «Особистому кабінеті», зв'яжіться з адміністрацією магазину по електронній пошті, адресу якої має бути вказаний на сайті, або зателефонуйте менеджеру по телефону. Ці способи дієві, якщо ваш товар ще не був відправлений на вашу адресу.
5
Якщо товар вже у дорозі, при цьому оплата за нього здійснюється за фактом отримання, ви не можете скасувати замовлення, поки він не прийде до вас. При одержанні не розкривайте посилку з товаром і відмовтеся від неї. Процедура відмови залежить від того, як і де ви будете отримувати замовлення. Можливо, вам потрібно буде написати заяву на повернення. Оплатіть доставку замовлення, після чого зв'яжіться з менеджером інтернет-магазину.
6
Якщо гроші за замовлення вже сплачено і замовлення відправлений, повторіть процедуру, описану в п'ятому пункті. Гроші за товар продавець зобов'язаний повернути протягом одного-трьох робочих днів. При цьому вартість доставки буде вирахувана із суми замовлення.
Зверніть увагу
При скасуванні замовлення по телефону вас також попросять вказати номер замовлення.