Як розгойдати акумулятор стільникового телефону.

«Розгойдування» акумулятора мобільного телефону - це процес першої зарядки телефону відразу ж після його покупки. Ця процедура є дуже важливою для подальшої роботи стільникового телефону, дозволяючи йому працювати без підзарядки максимально довгий час. Крім того, це дозволить збільшити термін експлуатації батареї телефону.
Інструкція
1
Для «розгойдування» батареї мобільного телефону відразу після його придбання повністю розрядите акумулятор. Для цього включіть стільниковий телефон і не вимикайте його, поки він самостійно автоматично не вимкнеться через нестачу харчування енергією від акумуляторної батареї. Наприклад, ви можете послухати на високій гучності музику, встановлену в телефоні, або пограти на ньому в яку-небудь вимогливу до ресурсів гру. Завдяки цьому ви зможете без особливих зусиль і досить швидко розрядити батарею.
2
Після того, як телефон розрядився, поставте його заряджатися на час не менше ніж на 10-12 годин. Щоб отримати максимальний ефект від цієї процедури, бажано заряджати новий телефон 14-15 годин поспіль. При цьому не відключайте його з мережі, навіть в тому випадку, якщо телефон повідомив, що він повністю заряджений, або якщо ви хотіли б поставити його на підзарядку в іншому місці (наприклад, на роботі).
3
Процедуру «розгойдування» акумулятора бажано повторити два-три рази. Тобто потрібно знову повністю розрядити акумуляторну батарею і знову повністю зарядити її на період часу 12-15 годин. Не забудьте, що стільниковий телефон потрібно розрядити повністю, поки він не вимкнеться самостійно, а при зарядці батареї ні в якому разі не можна відключати телефон від електромережі протягом зазначеного проміжку часу.
4
Хоча вищеописані процедури і створюють тимчасову обмеженість у використанні стільникового телефону, через що ви не зможете скористатися ним протягом часу «розгойдування», але зате в результаті ви отримаєте повноцінно працюючий акумулятор. Батарея телефону буде максимально довгий час утримувати заряд енергії та період її експлуатації істотно триватиме. В протилежному випадку акумулятор досить швидко розряджається і служить недовго.