Як розібрати блок живлення.

Однією з причин підвищеного шуму системного блоку може бути забруднене, або забівшійся пилом вентилятор блоку живлення. Для його чистки необхідно провести розбирання цій частині комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Для змащення вентилятора блоку живлення потрібно трохи машинного масла.
Інструкція
1
Повністю вимкніть живлення комп'ютера. Вийміть кабель живлення з розеткі.Сніміте ліву бічну кришку системного блоку. Для цього необхідно відвернути два болта, що знаходяться на задній панелі комп'ютера і, потягнувши, кришку назад і вгору - від'єднати її. Від'єднайте дроти блоку живлення, що живлять жорсткі диски, флоппі і DVD-приводи, материнську плату і процесор.
2
Тепер блок живлення від'єднаний від системного блоку. Відверніть чотири болта на задній частині комп'ютера, що кріплять блок живлення до корпусу. Висуваючи блок живлення всередину корпусу - вийміть його з пазів і дістаньте назовні. Намагайтеся не сипати пил всередину системного блоку.
3
Діставши блок живлення - відверніть чотири невеликих гвинта на його корпусі. Це дозволить зняти кришку з пристрою. Будьте обережні з відкритим блоком живлення - на конденсаторах може залишитися заряд.Отверніте чотири болта кріплення вентилятора. Вентилятор можна дістати назовні для чищення та змащення. Для цього необхідно відклеїти декоративну наклейку на кулері і, знявши гумову кришку, капнути пару крапель масла на підшипник. Закрийте кришку, вичистіть пил з корпусу блока живлення і зберіть його в зворотному порядку.
Зверніть увагу
Зверніть увагу - всі роботи робити на повністю знеструмленому комп'ютері! Не допускається просте відключення кнопкою power!