Як оформити напис.

Різні типи написів оточують нас всюди: вони дивляться з вітрин магазинів і рекламних щитів, мерехтять зі сторінок інтернету та ін. Яке б не було їх зміст, призначення у всіх одне: привернути увагу, щоб донести інформацію. Як же оформити напис так, щоб вона моментально приковувала погляд?
Вам знадобиться
  • комп'ютер (якщо ви будете працювати з електронним документом); фарби, ручки або олівці (у випадку якщо ви робите напис на папері).
Інструкція
1
Оформляючи напис на папері або в електронному вигляді, зробіть її трохи крупніше основного тексту. Якщо в написі не міститься великої кількості символів, розмістіть її в середині сторінки (плаката). Так вона відразу буде кидатися в очі.
2
Якщо ваш документ не офіційний, а носить швидше рекламний характер, зробіть напис кольоровий. Намагайтеся не переборщити з яскравими і кислотними відтінками. Пам'ятайте також, що світлі написи будуть виділятися тільки на темному фоні і навпаки, темні - на світлому. В іншому випадку напис буде важко читатися (щоб дізнатися зміст тексту, доведеться напружувати зір).
3
За допомогою сучасної комп'ютерної програми Word ви можете зробити навіть об'ємну напис. На паперових носіях вона, звичайно, буде виглядати не так ефектно, але все ж внесе певну нотку оригінальності в загальний дизайн документа.
4
Оформляйте написи в різних стилях шрифту: у верхній панелі інструментів представлено велике різноманіття способів його накреслення, що відрізняються за розміром, нахилу і інтервалу між буквами.
5
Щоб оформити напис на твердих покриттях, вам слід звернутися до фахівця з гравірування. Самостійно «набити» гарний текст у вас навряд чи вийде. Замовте спочатку кілька варіантів компонування та виберіть з них найбільш вдалий. Якщо ж майстер відмовить вам в цій послузі, замовте ескіз написи у будь-якого знайомого дизайнера.
6
При виготовленні макета пам'ятайте, що головний акцент в написі необхідно зробити на величину шрифту: текст повинен бути такого розміру, щоб його міг прочитати кожен. У теж час не перестарайтеся - всі пропорції мають бути дотримані грамотно: на пластині повинно залишитися вільне місце для декоративних елементів оформлення або ж просто порожній простір. Так напис буде візуально сприйматися набагато краще.
Корисна порада
На металевій вивісці найкраще виглядають написи, виконані курсивом.
Номери телефонів Фонду обов'язкового медичного страхування можна знайти на офіційному сайті. На жаль, знання цього номера не гарантує, що ви зможете швидко додзвонитися по ньому.
Інструкція
1
Зайдіть на офіційний сайт Федерального Фонду обов'язкового медичного страхування. Зверніть увагу на верхню частину сторінки - під заголовком сайту ви побачите чотири кнопки. Перша з них «Система ОМС в Росії» - клікніть на неї. Зліва ви побачите вертикальне меню, що складається з декількох підпунктів. Виберіть другий зверху - він називається «Територіальні фонди ОМС».
2
Дочекайтеся, коли сторінка повністю завантажиться. У верхній правій її частині розташована карта Російської Федерації. Ви можете навести курсор на неї, відшукати обриси Москви і Московської області. Спливаюче при наведенні вікно підкаже вам, яка область в даний момент розташована під курсором. Крім того, Москва відзначена на карті червоним кружечком. Клікніть на нього.
3
Вивчіть інформацію про Московському міському фонді обов'язкового медичного страхування. Після інформаційної довідки ви побачите контактну інформацію, в тому числі номер телефону.
4
Скористайтеся повним списком суб'єктів Російської Федерації, якщо ви не хочете шукати Москву на карті країни. Цей список ви можете знайти під картою. Пам'ятайте, що суб'єкт Росії місто Москва знаходиться в Центральному Федеральному окрузі. Знайдіть напис «Москва», клікніть на неї. Перед вами постане інформація, описана в Кроці 3.
5
Отримайте інформацію про представництва ФОМС в адміністративних округах Москви на сайті Московського міського фонду обов'язкового медичного страхування. У верхній частині сторінки ви побачите кнопку «Про Фонд», в виплив меню виберіть розділ «Представництва та філії». У лівій частині сторінки розташовується список всіх адміністративних округів столиці - виберіть потрібний вам. У випливали вкладці ви знайдете інформацію про фахівців відділу, адреса представництва МГФОМС і телефон.