Як понизити швидкість вентилятора.

В тому випадку, якщо системний блок комп'ютера став сильно шуміти, почистіть або налаштуйте вентилятори, які в ньому встановлені. Найімовірніше, саме вони є причиною неприємного шуму з блоку.
Вам знадобиться
  • - AMD OverDrive;
  • - SpeedFan.
Інструкція
1
Спочатку спробуйте зменшити швидкість обертання вентилятора, не вдаючись до механічного втручання. Скачайте і встановіть програму SpeedFan. Рекомендують використовувати останні версії програми, бо це підвищить ймовірність її роботи з вашим комп'ютером. Запустіть встановлену програму.
2
Відкрийте вкладку Readings і натисніть кнопку Configure. Тепер перейдіть у вкладку Options і в меню Language виберіть пункт Russian. Натисніть кнопку OK.
3
Тепер відкрийте вкладку «Показники» і вивчіть вміст відкрився меню. Знайдіть в нижній частині вікна номера вентиляторів і зменшіть їх швидкість, натиснувши кілька разів стрілочку «Вниз». Врахуйте, що уповільнення вентилятора може привести до перегріву і псування пристрою, до якого він кріпиться. Переконайтеся в тому, що після зниження швидкості кулерів температури відеокарти, жорсткого диска і центрального процесора не перевищили допустимих показників. Натисніть кнопку «Згорнути». Чи не закривайте програму.
4
В деяких випадках не вдається змінити швидкість вентилятора за допомогою програми SpeedFan. Але якщо у вашому комп'ютері використовується процесор фірми AMD, то скачайте і встановіть програму ADM OverDrive.
5
Запустіть цю утиліту. Зачекайте, поки завершиться оцінка стану системи. Знайдіть меню Fan Control, розташоване в лівій колонці програми, і перейдіть до нього.
6
У вікні буде відображатися кілька вентиляторів. Зменшіть швидкість обертання потрібних пристроїв, пересунувши повзунок в ліву сторону. Натисніть кнопку Apply.
7
Тепер натисніть кнопку Preferences. Вона розташована в правому верхньому головного вікна програми. Виберіть пункт Settings. Встановіть галочку біля пункту Apply my last settings. Натисніть кнопку OK. Переконайтеся в тому, що індикатор, розташований біля кнопки Preferences, горить зеленим кольором. Закрийте програму, натиснувши кнопку OK.