Як вставити свою картинку в mp3 файл. Як вставити обкладинку в пісню.

Під час програвання пісень на медіаплєєре часто відображається обкладинка альбому, до якого відноситься даний трек. Насправді це зображення зберігається в самому mp3-файлі і являє собою тег. Теги (або метадані) - це супутня інформація, що міститься у файлі музичного треку: текст пісні, обкладинка альбому, ім'я виконавця, жанр, рік і т.д. Ви можете змінювати ці теги на свій розсуд, наприклад, вставити картинку в mp3 файл.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма-редактор тегів
Інструкція
1
Для редагування тегів існують спеціальні програми: MP3 Tag Tools, SBTag, Mp3Tag, Pistonsoft MP3 Tags Editor, TagScanner. Якісь із них платні, якісь безкоштовні. Ви можете почитати про них і вибрати вподобану утиліту.
2
Одна із зручних і безкоштовних програм - редактор тегів TagScanner. Він працює з форматами mp3, aac, ogg, flac, mp4, wma, TrueAudio, WavePack, Speex, OptimFrog, Monkey's Audio і Musepack. TagScanner підтримує всі формати метаданих: теги ID3 1.0/1.1/2.2/2.3/2.4, mp4 (iTunes), wma, Vorbis Comments, ape v1 і v2. Скачайте дистрибутив програми з сайту Xdlab.ru і встановіть. При установці можна вибрати російську мову інтерфейсу.
3
Запустіть програму. Натисніть на нижній панелі «Огляд» і виберіть папку для роботи. У вікні програми відобразяться звукові файли, що містяться в цій папці. У стовпці «Ім'я файлу» будуть їхні назви, а в стовпці «Артист» - виконавець. Виділіть рядок потрібного треку лівою кнопкою миші. Натисніть кнопку TAG editor на верхній панелі інструментів. Вміст правій частині вікна програми зміниться. Перейдіть його вниз і побачите розділ «Обкладинки».
4
Натисніть на білий значок із зеленим хрестиком («Завантажити картинку з файлу») і знайдіть на жорсткому диску картинку, яку хочете вставити у файл. Обрана вами картинка відобразиться на місці для обкладинки у вікні програми. Натисніть «Зберегти» - тег (в даному випадку зображення) запишеться у файл. Ви також можете вставити одну обкладинку одночасно в декілька треків (наприклад, якщо вони належать до одного музичного альбому). Для цього перед додаванням картинки виділіть відразу декілька файлів, утримуючи клавішу Ctrl.
5
Якщо в музичному файлі вже є картинка і ви хочете її зберегти, натисніть на значок дискети («Витягнути картинку в зовнішній файл»). Вкажіть директорію для збереження. Тепер ви можете використовувати цю картинку і вставляти її в інші треки.
Зверніть увагу
Не всі програвачі підтримують відображення тегів обкладинок.
Деякі відеокліпи створюються шляхом об'єднання звукової доріжки і декількох зображень в єдиний файл. Така методика дуже широко поширена при створенні «домашніх» презентацій.
Вам знадобиться
  • Movie Maker.
Інструкція
1
Якщо ви не прагнете створити відео високої якості, використовуйте програму Movie Maker. Дану утиліту можна завантажити з офіційного сайту компанії Microsoft. Виконайте установку цієї програми і запустіть її.
2
Після входу в основне меню Movie Maker відкрийте пункт «Файл». Виберіть підпункт «Додати в проект». Через деякий час запуститься вікно провідника. Відкрийте каталог, що містить потрібний музичний трек. Виділіть файл і натисніть кнопку «Додати».
3
Виконувати ці дії додавання до складу нового проекту решти музичних файлів або зображень. Переконайтеся в тому, що всі потрібні дані відображаються в головному меню Movie Maker.
4
Активуйте розгорнуте відображення смуги візуалізації. Спочатку активуйте цю панель, використовуючи меню «Вид». Тепер клацніть по іконці «Розгорнути», розташованої поруч з вказаною смугою. Перемістіть зображення в полі «Відео». Дотримуйтесь при цьому потрібну вам послідовність.
5
Додайте до поля «Звук» музичні треки. Найкраще заздалегідь підготувати аудіофайли. Для цього використовуйте будь редактор, що дозволяє обрізати треки і вносити в них певні корективи.
6
Для кожного конкретного зображення встановіть власний час показу. Цей метод забезпечить появу певного кадру в потрібній частині звукової доріжки. Натисніть кнопку «Перегляд», щоб виконати попередній показ кліпу.
7
Знову відкрийте меню «Файл» і виберіть пункт "Зберегти відео». Заповніть форму, що з'явилася. Не забудьте поставити прапорець поруч із пунктом «Найкраща якість відео». Якщо цього не потрібно, самостійно задайте параметри відеокліпу.
8
Натисніть кнопку «Далі». Підтвердіть запуск процесу об'єднання елементів презентації. Після виконання потрібних дій програма автоматично відкриє каталог, що містить кінцевий відеофайл. Запустіть його і перевірте якість кліпу.