Як скинути фото в комп'ютер. Як скинути фото з фотоапарата на ноутбук.

З появою цифрових фотокамер пропала нужда в прояві і закріпленні плівки. Тепер надрукувати фото можливо безпосередньо з фотоапарата. Найчастіше ми просто скидаємо необхідні фото на комп'ютер, редагуємо їх і відносимо на друк.
Вам знадобиться
  • Фотокамера (фотоапарат), комп'ютер, кабель USB або кардрідер.
Інструкція
1
В комплекті будь цифрової фотокамери завжди можна знайти з'єднувальний кабель USB - необхідний для обміну фотографіями. При чому обмін може відбуватися в обидві сторони: як з фотокамери на комп'ютер, так і з комп'ютера на фотокамеру. В останньому випадку ми використовуємо фотокамеру, як сховище для інформації. Це дуже зручно, якщо у вас, наприклад, немає свого флеш-носія, або він прийшов в негодность.Поетому для того, щоб перенести ваші фотографії на комп'ютер, ми скористаємося з'єднувальним кабелем. Один кінець кабелю (USB) - вставляємо у відповідний роз'єм комп'ютера, а інший кінець кабелю необхідно з'єднати з вашою фотокамерою. Найчастіше такий роз'єм знаходиться збоку камери, під захисною гумкою, або на нижній частині фотокамери.Теперь необхідно включити фотокамеру для її визначення і з'єднання з комп'ютером. Потім ви легко зможете перекинути ваші фото за допомогою меню Копіювати та Вставити, або Ctrl + C і Ctrl + V.
2
У продажу зараз є багато сучасних девайсів, серед них можна знайти саме той, що нам зараз знадобиться. Це кардрідер. Деякі комп'ютери при покупці вже укомплектовані цим девайсом. У більшості моделей ноутбуків він також є в наявність. Купити його не важко - ціна на нього не високая.Прінціп роботи дуже простий - через сполучний кабель USB, як і для фотоапарата, приєднуємо кардрідер до комп'ютера. Є моделі кардридеров, які не потребують з'єднувальних проводів - випускаються у формі флешкі.В кардрідер ми вставляємо флеш-карту, що витягли з фотокамери. Далі комп'ютер визначає пристрій і можна таким же чином зчитувати інформацію з флеш-карти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=54DtMFmCIFo
Перенести на один з дисків комп'ютера знімки з фотоапарата можна за допомогою пристрою для читання карт пам'яті. Інший спосіб перемістити файли з фотографіями полягає в підключенні до комп'ютера самого фотоапарата, який буде розпізнано системою як зовнішній жорсткий диск.
Вам знадобиться
  • - фотоапарат;
  • - інструкція користувача, що додається до фотоапарату;
  • - картрідер;
  • - карта пам'яті;
  • - кабель USB-mini USB.
Інструкція
1
Знімки, зроблені цифровим фотоапаратом, варто час від часу перевантажувати з пам'яті камери на один з дисків комп'ютера. Це дасть вам можливість подивитися фотографії, відібрати вдалі кадри і, якщо буде потрібно, обробити фото за допомогою графічного редактора. Якщо у фотоапараті, яким ви користуєтеся, знімки зберігаються на карту пам'яті, відкрийте відсік, в якому вона знаходиться, і вийміть карту.
2
Вставте витягнуту карту пам'яті в слот картридера, призначений для карт того типу, які використовуються у вашій камері. Якщо пристрій має кілька роз'ємів, ви зможете впізнати потрібний слот по напису над ним.
3
Підключіть картрідер до комп'ютера через роз'єм USB. Якщо у вашому розпорядженні не виявилося кабелю, який поставлявся в комплекті з картридером, можете замінити його шнуром USB-mini USB з комплекту, який ви придбали разом з фотоапаратом.
4
Підключене карта пам'яті виявиться розпізнана операційною системою як один із зовнішніх жорстких дисків. Відкрийте цей диск в провіднику і виберіть папку, в яку збережені знімки. Виділіть файли з фотографіями мишкою або клавішами Ctrl + A. Можете застосувати опцію «Виділити все» меню «Правка» провідника.
5
Скопіюйте виділені фото поєднанням Ctrl + C або опцією «Копіювати» контекстного меню. Можете застосувати опцію «Копіювати» з меню «Правка».
6
Виберіть серед вже існуючих або створіть нову папку, в якій будуть знаходитися знімки. Вставте в неї фотографії клавішами Ctrl + V, опцією «Вставити» з контекстного меню або меню «Правка» провідника. Можете перетягнути виділені файли мишкою з вікна однієї папки в іншу. Видаліть з карти пам'яті копії знімків опцією «Видалити» з контекстного меню або натисканням на клавішу Delete.
7
Встановивши з диска, що додається до фотоапарата, драйвер пристрою, можна отримати можливість копіювати знімки з камери, не витягуючи карти. Підключіть фотоапарат до комп'ютера, скориставшись кабелем USB-mini USB.
8
Скопіюйте файли зі знімками з камери, яка після підключення буде видна в провіднику як зовнішній диск.