Як вимірювати на око.

Вимірювати на око можна за допомогою окоміру - здатності людини оцінювати відстані до предметів або їх розміри без допомоги приладів. Ця особливість розвивається за допомогою спеціальних вправ або практики, вимірювання можна робити декількома способами.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно виміряти відстань до об'єкта, що рухається, то скористайтеся тактикою закривання ока. Візьмемо, наприклад, людини, яка йде по протилежному березі річки.
2
Щоб дізнатися відстань до рухомого пішохода, витягніть руку по напрямку руху подорожнього і зосередьте погляд правого ока на кінці вказівного пальця, поки людина не закриється ім.
3
У цей момент закрийте праве око і відкрийте лівий. Подорожній при цьому нібито відскочить назад.
4
А тепер порахуйте, скільки кроків зробить пішохід перш, ніж порівняється з вашим пальцем.
5
Відстань до подорожнього, який йде по протилежному березі, обчисліть з пропрціі: Д/П = Л/Г, де Д - шукане, яке потрібно обчислити в кроках, П - відстань, яку пройшов пішохід, (нехай воно для прикладу дорівнюватиме 18 кроків), Л - відстань від кінця витягнутої руки до ока, воно в середньому дорівнює 60 см, Г - відстань між зіницями, воно в середньому дорівнює 6 см. З формули випливає, що Д = П x Л/Г. В результаті отримуємо: Д = 18 х 60/6 = 180.
6
Знаючи, що один крок дорівнює приблизно 0,75 м, обчисліть відстань в метрах: 180 х 0,75 = 135 м. Таку відстань пройшов подорожній на протилежному березі річки.
7
Якщо вам потрібно визначити відстань недвіжущіхся об'єктів, то застосуйте тактику травинки. Візьмемо, наприклад, річку, ширину якої вам потрібно визначити.
8
Для початку виберіть на протилежному березі річки два видимих предметів, які знаходяться якомога ближче до води.
9
Встаньте на самому краю берега, візьміть в обидві руки травинку і витягніть руки перед собою, одне око при цьому закрийте.
10
Складіть травинку навпіл і починайте віддалятися від берега до того часу, поки відстань між двома виброаннимі предметами не вийдете травинкою.
11
Тепер виміряйте відстань, на яку вам довелося відійти від початку берега, і ви отримаєте ширину річки.
очікується малюка батьків зазвичай цікавить усе, що стосується зовнішності майбутньої дитини. Винятком не є і колір очей новонародженого. Хоча народжуються діти, як правило, завжди з сіро-блакитними або синювато-сірими очима, і з часом їх колір змінюється.
Інструкція
1
Враховуйте той факт, що колір очей передається у спадок. Цей постулат висунув ще Іоганн Мендель - австрійський біолог і ботанік, який жив у XIX столітті. Згідно з його законом, колір очей успадковується так само, як і колір волосся: якщо домінантними є гени темного кольору, то відмінні риси (фенотипи), закодовані ними, візьмуть свою перевагу над відмінними рисами більш світлого кольору.
2
Подивіться на колір своїх очей і колір райдужної оболонки чоловіка або дружини. Якщо у вас обох темний колір очей або карий, дитина, напевно, народиться з темними очима. Відповідно, діти батьків, які мають світлі очі, також матимуть світлий колір очей.
3
Якщо у вас і вашої другої половини колір очей різний, то визначайте колір райдужки вашої дитини відповідно до теорії домінуючих генів. Приміром, у мами - блакитні очі, а у тата - світло-зелені. У їх дитини можуть бути блакитні очі з часткою ймовірності - 60%, світло-зелені - 40%, так як блакитний колір - домінірующій.Самим часто зустрічається кольором очей на землі вважається коричневий, а рідкісним - зелений.
4
Не панікуйте, якщо при народженні дитини його колір очей не відповідає вашим очікуванням або не збігається з кольором ваших очей. Переважна більшість дітей при народженні мають сіро-блакитні або синювато-сірі очі. Приблизно до 6-7 місяців стає остаточно ясно, яким стане колір очей у майбутньому. Ті діти, у яких смаглява шкіра при народженні, зазвичай мають темно-сірі або карі очі. Колір очей визначається найчастіше батьківськими генами, але навіть прадід або прабабуся можуть внести несподівано свій внесок.
5
Зверніться до online-програмами в інтернеті, які пропонують допомогти майбутнім батькам визначити колір очей дитини. Для цього вкажіть колір своїх очей і очей партнера, а також колір очей ваших батьків та батьків партнера, ваших братів і сестер.Калькулятор справить підрахунок і видасть ймовірність майбутнього кольору очей у вашої дитини.