Як утеплити підлогу в квартирі на першому поверсі. утеплення підлоги 1 поверху.

Холодний підлогу в квартирах, розташованих на перших поверхах - явище досить поширене. Пол в будь-якій квартирі є найхолоднішим місцем - в силу того, що тепле повітря піднімається вгору до стелі. А перший поверх посилює це становище ще й тим, що під квартирою знаходиться неопалюване простір (підвал, подпол) або грунт. В цьому випадку доводиться вживати додаткові зусилля по утепленню підлоги.
Вам знадобиться
  • Набір будівельного інструменту, монтажна піна, утеплювач (мінеральна вата, пінополістирол і пр.), Пароізоляція, суха суміш для стяжки.
Інструкція
1
Утеплення цокольного пространстваОдной з найпоширеніших причин холодного статі є недостатня герметичність цокольного пространства.Проверьте цоколь по периметру зсередини підвалу або подпола на наявність щілин. При виявленні, закрийте їх монтажною піною. Виконайте ту ж роботу щодо перекриття подвала.Прі настанні холодного часу не забувайте закривати вентиляційні отвори в цоколі будинку.
2
Вибір способу утеплення полаОпределітесь зі способом утеплення пола.Вибор конкретного методу утеплення залежить від виду підлогового покриття і величини відстані від бетонної основи до максимально можливого рівня підлоги (рівень нижньої кромки вхідних і міжкімнатних дверей) .Якщо підлога вкрита статевої дошкою і її якість вас цілком влаштовує, найекономічнішим і швидким способом буде утеплення підлоги мінеральної ватой.Еслі одночасно з утепленням ви збираєтеся замінити статеву дошку на щось інше, можна утеплити підлогу одним з видів пінопласту. Цей матеріал забезпечує високий рівень теплоізоляціі.Еслі ваш підлога є цементну стяжку з покладеним лінолеумом або керамічною плиткою і одночасно є достатня простір для укладки утеплювача і додаткової стяжки, хорошим варіантом є утеплення підлоги пенополістіролом.Прі нестачі простору для товстих утеплювачів, слід вибрати матеріали тонший , наприклад, м'які ДВП або гіпсокартон ГВЛ.
3
Утеплення підлоги мінеральної ватойДемонтіруйте статеві дошки, маркіруючи їх крейдою для схраненія колишнього порядку при подальшій укладке.Проверьте герметичність підстави і пароізоляції (якщо вона є). Закладіть виявлені в підставі щілини монтажною піною. Якщо якість наявної пароізоляції хороше, можна її не змінювати. Якщо герметичність пароізоляції порушена, замініть її новой.Уложіте між лагами плити мінеральної вати, звертаючи увагу на те, щоб вони щільно прилягали до лагів і стінам. Укладіть статеву дошку, зберігаючи колишній порядок укладання.
4
Утеплення підлоги пенополистироломДемонтируйте існуючий підлогу (дерев'яну дошку, лінолеум, ламінат, паркет і т.д.) до бетонної основи. Якщо підлога покрита керамічною плиткою, її чіпати не нужно.Уложіте на бетонну основу пароізоляцію. Укладіть шар пінополістиролу. Покрийте його поліетиленовою плівкою. Укладіть поверх плівки армовану стяжку з цементного або приготованого зі спеціальної сухої суміші раствора.Дальнейшій порядок роботи залежить від обраного виду статевого покриття.
5
Утеплення підлоги гипсокартоном.Демонтируйте підлогове покриття. Вирівняти при необхідності бетонну основу - заповніть шпаклівкою западини, сошліфуйте виступи. Постеліть шар пароізоляції з загином на стени.Уложіте листи гіпсокартону ГВЛ завтовшки 12 мм. По периметру (між стіною і торцями аркушів) укладіть кромочную стрічку для компенсації температурних і вологісних коливань розмірів гіпсокартону. Промажьте поверхню гіпсокартону клейовий мастикою і укладіть другий шар гіпсокартону, звертаючи увагу на те, щоб стики верхніх аркушів не збігалися зі стиками нижніх лістов.Когда мастика захолоне, прошпаклюйте і прогрунтуйте поверхню гіпсокартона.Уложіте нове покриття для підлоги. Воно може бути будь-яким - ламінат, паркет, лінолеум, плитка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GPDTFtvh-Go
Корисна порада
Якщо вільної висоти під укладання утеплювача не вистачає, проблему холодних підлог можна вирішити за допомогою електропідігріву. Найменшим по товщині варіантом є підлога з плівковим нагрівальним елементом з поліестерової плівки з графітом, поверх якої покладений ламінат.