Як змусити працювати 2 ядра. Як підключити роботу всіх ядер.

Існують певні причини, за якими користувачі все ще воліють працювати за допомогою Windows XP різних версій. Хтось користується старими програмами, хтось не хоче звикати до нових систем, хтось працює на дідка-комп'ютерах і в установці більш сучасної операційної системи немає практичного сенсу. Однак не завжди в Windows XP обидва ядра процесора (якщо їх два) задіюються ефективно.
Інструкція
1
Встановіть свіжі драйвера для системних пристроїв - чіпсета материнської плати і співпроцесора. Переконайтеся, що в роботі драйверів не виникло конфлікту. Для цього запустіть «Диспетчер пристроїв» і подивіться, чи всі пристрої встановлені коректно і чи немає де значків у вигляді питальних і знаків оклику. Якщо така картина спостерігається, перевстановіть драйвера на проблемне обладнання.
2
Встановіть оновлення для Windows XP. Незважаючи на те, що ця операційна система випущена з десяток років тому, на серверах Microsoft все ще можна знайти оновлення для системи. Скачайте і встановіть SP3. На даний момент це самий останній сервіс пак для даної системи. Якщо у вас активно підключення до інтернету, система автоматично може завантажувати оновлення.
3
Встановіть оновлення для процесорів AMD і Intel. Їх ви можете знайти на офіційному сайті виробників процесорів. Для процесорів AMD розроблена утиліта Dual Core Optimizer спеціально для вирішення питання роботи двох ядер. Відредагуйте ключ реєстру по шляху HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Session Manager, де повинен бути присутнім розділ Throttle з параметром PerfEnablePackageIdle категорії DWORD зі значенням 1 (якщо його немає, створіть розділ).
4
Перевірте файл boot.ini на наявність параметра/usepmtimer. Якщо параметр відсутній, внесіть рядок multi (0) disk (0) rdisk (0) partition (1) \ WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional"/noexecute = optin/fastdetect/usepmtimer. Перевірити роботу двох процесорів можна через диспетчер задач, запуск якого здійснюється одночасним натисканням клавіш CTRL, ALT та DEL. На вкладці «Швидкодія» зверніть увагу на поділ завантаження ЦП на дві області.