Як почистити мигдаль. Як очистити мигдаль від шкаралупи.

Багато хто звик відносити мигдаль до горіхів, але це не зовсім так. Швидше, він є кісточковим плодом дерева роду сливи. У східній медицині вважається, що мигдаль очищає внутрішні органи, зміцнює зір і пом'якшує горло. Але перед вживанням його потрібно очистити від шкірки.
Вам знадобиться
    • мигдаль;
    • гаряча вода;
    • поліетиленовий пакет.
Інструкція
1
Мигдаль від шкурки потрібно очищати в разі приготування мигдальної муки для марципану. Або, наприклад, для мигдальних тістечок, в яких шкурка буде тільки заважати. Ножем мигдаль почистити не вийде, шкурка занадто сильно облягає ядро ореха.Самий кращий спосіб очищення мигдалю - за допомогою окропу. Час замочування горіхів залежить від свіжості самого горіха. Чим він свіже - тим швидше отмокает. Якщо ж горіх був давно очищений від шкаралупи і пролежав досить довгий час, то і в окропі він повинен лежати довше. А то і доведеться заварювати його кілька разів.
2
Отже, поміщаємо мигдаль в чашку і заливаємо його окропом. Перший раз спробувати очистити шкурку можна вже через 10 хвилин, так ви зрозумієте, чи варто заливати мигдаль окропом ще раз. Якщо шкурка не сходить, злийте остигнула воду і заливайте горіхи знову закипілої водою її раз. Очищаючи мигдаль, ні в якому разі не зливайте воду з горіхів. Поки ви знімаєте шкірку, решта горіхи можуть висохнути, і їх доведеться запарювати знову.
3
Якщо шкурка з горіхів сходить легко - можна помістити їх в поліетиленовий пакет і знімати шкурку наступним способом: здавлюйте горіх між двома пальцями: вказівним і великим, шкурка залишиться в руці, а горіх вислизне. Для того, щоб горіх не відлетіли на підлогу або в сторону, використовується поліетиленовий пакет.
4
Після того, як горіхи почищені - їх треба максимально швидко висушити, щоб вода не встигла всмоктатися в горіх, інакше це вплине на його смак.
Зверніть увагу
Чи не пробуйте очистити мигдаль за допомогою перетирання в рушник - тканина забрудниться коричневою сумішшю води і шкурки, і важко буде відіпрати її.
Корисна порада
Якщо вам потрібно очистити фундук, то його треба спочатку посмажити, а потім або прокатати по обробній дошці, або перетерти руками. Також можна використовувати рушник - з підсмаженого горіха лушпиння дуже швидко сходить.