Як перенести карти на навігатор.

При роботі з навігатором може виникнути проблема: користувачеві не вистачає стандартних карт. У зв'язку з цим з'явилися програми, що дозволяють користувачеві самостійно встановити карти в навігатор.
Вам знадобиться
  • Навігатор, комп'ютер.
Інструкція
1
Для того, щоб перенести офіційні карти на навігатор, відвідайте офіційний сайт виробника, наприклад, для навігаторів Гармін це http://www.garmin.ru/maps/, для Навітел - http://navitel.su/ua/support/instructions/navitel-ppc-instruction-maps/, для навігаторів Автосупутник - autosputnik.com, і дотримуйтесь зазначених інструкцій. Якщо ви встановлюєте неофіційні карти, тобто викачані з інтернету, то перевірте, чи підходить формат завантаженої карти до вашого навігатора, тобто порівняйте її формат з форматом карт, вже встановлених на пристрої.
2
У вас навігатор Навітел, то вийміть з нього флеш-карту з програмою і підключіть її до комп'ютера. У кореневому каталозі створіть папку для закачаних карт, наприклад, mymaps, в цій папці - каталог з назвою регіону, який ви, будете додавати, приміром, Novgorodregion, і перенесіть ваші карти в цю папку.
3
Вставте витягнуту з комп'ютера флеш-карту в навігатор, виберіть у програмі Навітел пункт «Відкрити атлас» і виберіть значок папки внизу вікна, для створення нового атласу. У який з'явився вікна виберіть папку з назвою регіону (в нашому випадку це Novgorodregion), натисніть «Створити атлас», почекайте, поки закінчиться індексація (це може зайняти до двох годин) і поставте у вікні галочку. Тепер встановлені карти доступні в списку атласів.
4
Якщо у вас навігатор Garmin, підключіть пристрій до комп'ютера. Скачайте та встановіть програму MapSource на свій комп'ютер. Програму ви знайдете на сайті Garmin.com, вибравши Support - Software - Mapping Programs. Розпакуйте архіви зі викачаними картами в окремі папки і для кожної з карт запустіть файл INSTALL. Запустіть встановлену MapSource і виберіть пункт Службові, потім Управління картографічними продуктами. У який з'явився в лівому кутку списку доступних карт виберіть потрібні карти і натисніть кнопку «Відправити на пристрій» у верхній панелі завдань. Карти стануть доступні на вашому навігаторі.
5
Якщо ж у вас навігатор Автосупутник, то переносите викачані карти як офіційні, пропускаючи крок реєстрації.
Зверніть увагу
На різних торрент-трекерах попадаються карти з вірусами, тому надійніше все шукати неофіційні карти для навігаторів на сайті: http://www.openstreetmap.org/.
Корисна порада
Якщо ви не впевнені, що зможете перенести карти на навігатор - зверніться в сервіс. Там за певну суму вам встановлять будь-яку доступну карту.